https://www.high-endrolex.com/43 Jak znaleźć tani kredyt hipoteczny?

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Kredyty11 07 2016

Jak znaleźć tani kredyt hipoteczny?

Marzenie o własnych czterech kątach przyprawia o ból głowy już na samym początku, kiedy jeszcze za nic nie musimy płacić. Należy za to dokonać wyboru i to spośród dziesiątek propozycji, implikującej jeszcze większą liczbę wariantów czy możliwości. Nie na darmo święty spokój bywa wyceniany bardzo wysoko. Jak go sobie zapewnić? Przestrzegać jednej żelaznej zasady – porównać uważnie proponowane warianty, także w ramach propozycji kredytowej jednego banku.

Kredyt hipoteczny – uważaj na dodatkowe opłaty

Może się bowiem okazać, że atrakcyjnie wyglądające obniżki procentowe widoczne w marżach bankowych mogą okazać się mikre w stosunku do innych opłat, takich jak dodatkowe ubezpieczenie na życie od zaprzyjaźnionego z bankiem towarzystwa ubezpieczeniowego lub ubezpieczenie karty kredytowej, o darmowych (pod warunkiem, że zapewnimy odpowiednie wpływy) kontach osobistych wraz z dołączonymi do nich kart debetowych nie wspominając. Wśród nich znajdą się produkty przydatne przy obsłudze kredytu, jak chociażby jego ubezpieczenie. Innym usługom tzw. cross-sell należy się jednak baczniej przyjrzeć. A już tym bardziej podejrzliwie patrzeć na słowo promocja, jeśli pojawi się przy ofercie kredytu.

Kiedy zgodzimy się skorzystać z oferty z dodatkowymi produktami obniżającami marżę lub likwidującą prowizję bankową, może to spowodować o nawet 20% większą całkowitą sumę kredytu.

Jednak wciąż nie mamy pewności, że wybraliśmy najlepszą opcję kredytową, bo najprawdopodobniej nikt z nas nie miałby tyle czasu, żeby gruntownie przyjrzeć się ofertom kredytu hipotecznego około 20 największych banków w Polsce.

 

kredyt mieszkaniowy

 

Nie ufaj reklamom przy wyborze kredytu hipotecznego

Dość znanym, ale i starym sposobem był orientacyjny wybór banku, który wydaje nam się najtańszy i którego oferta kredytowa nie jest w żaden sposób promocyjna, czytaj: nie pojawia się w reklamie. Potem należało wybrać się do tego banku, prosząc o wydrukowanie oferty dla interesującej nas kwoty i okresu kredytowania. Następnie z takim formularzem szło się do innych banków, mówiąc, że weźmiemy u nich kredyt pod warunkiem, że warunki cenowe będą lepsze niż na przyniesionym wydruku. W wymarzonym scenariuszu z uśmiechem na ustach pracownik banku po chwili drukuje jeszcze lepszą ofertę, lecz kiedy już zbudzimy się z pięknego snu usłyszymy o wielu promocyjnych warunkach i niewielu jasnych informacjach.

opłaty dodatkowe

Dlatego, żeby oszczędzić czas i zapewne sporo naszych nerwów, lepiej szukane przez nas konkrety znaleźć w Internecie. Pomaga w tym ranking kredytów hipotecznych z hipoteki.net - skorzystaj z niego, a na pewno Tobie się to opłaci. Zestawia on bowiem aktualne oferty kredytowe wraz z obowiązującym oprocentowaniem i prowizją bankową, za to bez zawoalowanych opłat przemykających w dodatkowych produktach obniżających marżę. Pokazane przez ranking wyniki, zestawione w oparciu o podane przez Ciebie parametry kredytu, pomogą Tobie znaleźć najkorzystniejszą ofertę kredytową.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe