eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Budowa domu15 02 2021

Jakie powinny być zamki w drzwiach wejściowych?

Podczas wyboru drzwi wejściowych zawsze zwracaj szczególną uwagę na ich jakość. Często elegancki design i oryginalna kolorystyka to jedyne wyznaczniki, którymi kieruje się kupujący. To błąd, bo tak naprawdę drzwi powinny gwarantować zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi.

Wybierz zdalny zamek do drzwi

Sercem każdych drzwi jest zamek. Bez niego trudno mówić o bezpieczeństwie, dlatego przemyślany wybór tej niepozornej części drzwi to podstawa. Dobrej jakości zamek wcale nie musi mieć dużych gabarytów, o czym można się przekonać, testując produkt Tedee marki Gerda. Liczy się przede wszystkim materiał, z jakiego został wykonany i solidność produktu. Co więcej, podczas wyboru zamka zwracaj także uwagę na zastosowane rozwiązania technologiczne. Jeśli chcesz mieć pewność, że drzwi na pewno zostały zamknięte, wybierz zamek zdalny. Zyskasz nie tylko zabezpieczenie swojego domu, ale też spokojną głowę.

 

zamek w drzwiach wejściowych

 

Zdalny zamek od gerda.com

Otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą urządzenia mobilnego? To oczywiście możliwe i w stu procentach bezpieczne. Wystarczy, że na Twoim smartfonie lub tablecie zainstalujesz potrzebną aplikację. Przykładem takiego urządzenia jest zamek Tedee od gerda.com. Naładujesz go w kilka godzin, a będziesz używać przez pół roku. To niewielkie urządzenie sterowane zdalnie zapewni Ci komfortowe drzwi z bliska i na odległość.

Prosty montaż i komfort użytkowania

Oprócz innowacyjnych rozwiązań liczy się również sposób montażu. Prosta konstrukcja modułowa umożliwia założenie zamka nie tylko fachowcowi. Wystarczy kilka chwil, aby zabezpieczyć drzwi wejściowe. Dobrze też, gdy profil klucza jest zastrzeżony w urzędzie patentowym i można go dorobić jedynie w konkretnej firmie. Sprawdzaj też, czy zamki mają atesty, bo to również gwarancja bezpieczeństwa.

Sprawdzaj informacje i czuj się bezpiecznie!

Dobrej jakości zamek oprócz gwarancji bezpieczeństwa ma do zaoferowania znacznie więcej. Dzięki podłączonej aplikacji masz stały dostęp do powiadomień dopasowanych do siebie. Dowiesz się, kto próbował otwierać drzwi. Na pulpicie smartfona pojawi się też informacja o niskim stanie naładowania. Dziennik powiadomień przydatny jest szczególnie rodzicom, którzy chcą mieć na oku swoje pociechy. Dzięki aplikacji nie przegapisz momentu przyjścia dziecka ze szkoły czy powrotu z imprezy.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Mobilne zamki sterowane za pomocą aplikacji to nie wszystko. Możesz nabyć zamek, który otwiera się za pomocą odcisku palca. Wbudowany czytnik linii papilarnych to również świetne rozwiązanie. Nie będziesz już więcej szukać klucza w torebce czy kieszeni. Kolejne ułatwienie to otwieranie drzwi za pomocą przycisku nożnego, naściennego czy czujników np. ruchu.

Jest mnóstwo bezpiecznych rozwiązań na inteligentne drzwi. Dzięki nim oprócz bezpieczeństwa zyskujesz wiele więcej. Przede wszystkim prostotę i komfort obsługi.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe