eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Budowa domu26 02 2020

Aranżacja sypialni - kolory modne w 2020 roku

Aranżacja sypialni nie opiera się tylko na wybraniu odpowiedniego łóżka, które rozmiarem będzie wpasowywać się w pomieszczenie, czy też dekoracyjnych dodatków. Równie ważne jest dobranie koloru, który sprawi, że pomieszczenie stanie się jeszcze lepszą przystanią do odpoczynku i ucieczki od codziennego życia, gdzie będzie można zaznać spokoju i oddać się błogiemu snu. Jakie trendy będą panować w 2020 roku?
  1. Tranquil Dawn, czyli miętowa szarość w sypialni
  2. Aranżacja sypialni - Back To Nature
  3. Lemonade - delikatny odcień żółci w sypialni

Tranquil Dawn, czyli miętowa szarość w sypialni

Aranżacja sypialni kolorem Tranquil Dawn to jeden z hitów nadchodzącego roku. Miętowa szarość to kolor delikatny, który łączy w sobie ciepłe odcienie niebieskiego, szarości i zieleni w tonacji nieco przygaszonej. Inspiracją do jego stworzenia stało się poranne niebo, a dzięki pomalowaniu sypialni w ten odcień uzyskamy atmosferę przytulnej i spokojnej sypialni.


aranżacja sypialni


(Meble z salonu Tasta - https://domar.pl/sklep/tasta/)

Dlaczego Tranquil Dawno został wybrany kolorem roku 2020? Powodem jest wkroczenie w nowe dziesięciolecie, które można interpretować także jako nowy świt dekady. Prowadzący do powszechnej cyfryzacji nieustający rozwój technologii sprawia, że ludziom coraz dalej jest do kontaktu z naturą, który i tak już jest mocno ograniczony. W opinii specjalistów kolor miętowej szarości na ścianach wprowadzi do pomieszczeń atmosferę spokojnej przystani, w której będzie można się zrelaksować, wyciszyć i zacząć pozytywnie myśleć o przyszłości.

(Salon Kler - https://domar.pl/sklep/kler/)

Aranżacja sypialni - Back To Nature

Inspiracją do powstania tego koloru stała się również natura. Back To Nature to połączenie ziemistej i oliwkowej zieleni z dodatkiem żółtej lub brązowej barwy. Pomalowana tym kolorem sypialnia zyskuje przede wszystkim na ogólnym wizerunku. Dzięki niemu w pomieszczeniu wytwarza się atmosfera spokoju, ukojenia i harmonii oraz bliskości natury.

(Meble JNP Nowak - https://domar.pl/sklep/jnp-meble-nowak/)

Skąd powód do powstania takiej barwy? Otóż specjaliści stwierdzili, że odzwierciedla ona bardzo dobrze zachowania ludzi, którzy pod koniec dekady postanowili zacząć rozwijać swoje zdolności wykorzystując przy tym bliskość przyrody. Ponadto, jak nietrudno zauważyć, zieleń jest wszechobecna, praktycznie znajduje się w każdym krajobrazie. Dzięki temu aranżacja sypialni może stać się doskonałym miejscem do wypoczynku pośród natury, która wprawia człowieka w głębokie rozluźnienie.

Lemonade - delikatny odcień żółci w sypialni

Wydawać by się mogło, że aranżacja sypialni nie powinna opierać się na kolorach jaskrawych, jednak stonowane barwy w delikatnej postaci to idealne rozwiązanie do tego typu pomieszczeń. Ponadto określony mianem trendu na 2020 rok kolor Lemonade także wpisuje się do palety modnych kolorów, którą uzupełniają jeszcze barwy ochry i musztardowej żółci.

Kolor Lemonade to połączenie łagodnej i delikatnej barwy, która przyciemniona jest delikatną szarością i brązem. Taka mieszanka sprawia, że jest on również niezwykle energetyczny, żywy i wyrafinowany. Należy jednak wspomnieć, że jego odcień zmienia się w zależności od pory dnia i kąta padania światła na pomalowaną powierzchnię. Nie bez znaczenia pozostaje także to, czy jest ona matowa, czy połyskliwa.

Kolor inspirowany jest przede wszystkim naturą. Odzwierciedla on bowiem padające promienie porannego słońca, które ma napawać nadzieją na lepszy dzień. Jak widać, trendy kolorystyczne w tym roku będą opierać się głównie na zieleni i żółci, które będą wprowadzać do sypialni i innych pomieszczeń atmosferę spokoju oraz sprawią wrażenie bliskiego kontaktu z naturą.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe