eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Budowa domu15 07 2017

Zastosowanie drabiny 2 elementowej podczas domowych porządków

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów drabin czy też dwustopniowych podestów. Warto jednak rozejrzeć się za drabiną uniwersalną. Dobrze odnajdującą się w pracach domowych jest drabina aluminiowa dwuelementowa.

Drabiny aluminiowe 2-elementowe to wygodne oraz bardzo często wybierane przez użytkowników drabiny. Ich uniwersalna budowa sprawia, że znajduje wielu zwolenników: może służyć jako drabina wolnostojąca lub jako drabina wysuwana. Można ją z łatwością wykorzystać nie tylko w domu, ale również w ogrodzie czy przydomowym warsztacie. Są często wykorzystywane nie tylko w gospodarstwie domowym, ale także w ogrodach czy warsztatach. Drabiny aluminiowe 2-elementowe wybierane są przez osoby, ceniące sobie komfort, stabilność i bezpieczeństwo podczas pracy.

 

domowe porządki

 

Niezastąpiona przy myciu okien, wieszaniu firan oraz zasłon, czy też przy wymianie żarówek. Ścieranie kurzy z wysokich półek albo wbijanie gwoździ - jest wiele czynności, gdzie przyda nam się w domu mała drabinka. Jaką najlepiej wybrać i na co zwrócić uwagę?

Dlaczego drabina?

O wypadek w domu nietrudno - nierówne podłogi, ubytki, śliskie powierzchnie… Stawanie na krześle, choć pozornie wydaje się być stabilne - w praktyce bardzo często jest przyczyną wielu wypadków! Drabiny wyprzedzają “domowe sposoby” w wielu czynnikach. Przede wszystkim większość z nich posiada odpowiednie atesty, a także posiadają specjalny system stabilizacji, chroniący nas przed upadkiem i wywróceniem się drabiny. Wybrać możemy też takie, które posiadają głębokie stopnie. Dzięki temu nasza stopa pewnie utrzyma się na szczeblach, zapewniając swobodne wejście oraz zejście, ale także zagwarantuje nam komfortową i stabilną pozycję na poszczególnych stopniach. Co więcej, dobrze jeśli stopnie są zabezpieczone warstwą antypoślizgową - istotne jest to, gdy będziemy jej używać np. przy myciu okien i ryzyko podmoczenia szczebli jest wysokie

Czy aby na pewno jest mi potrzebna drabina?

Od zawsze radzimy sobie z krzesłem lub niskim podestem! Po co mi więc drabina? Dla własnego bezpieczeństwa! Zastosowań drabiny w domu z pewnością nam nie zabraknie. Zadowolone z niej będą z pewnością te niższe osoby, a także właściciele mieszkań w starych kamienicach, gdzie pomieszczenia są wysokie. Idealnie nada się nam wykorzystać ją przy myciu okien - stopniowo wchodząc na poszczególne szczeble bez wysiłku uda nam się umyć oraz wytrzeć okna, unikając tworzenia się zacieków, a także naszego naciągania! Drabina to także wróg kurzy z najwyższych półek - przyznajcie, że raczej rzadko kiedy tam zaglądamy… A to źle! Są one wylęgarnią bakterii i różnych drobnoustrojów, które mają się tam naprawdę świetnie. Z drabiną bez problemu pozbędziemy się ich, zyskując czyste meble oraz świeże powietrze w domu.

Nie tylko do mieszkań

Drabina to także nieodłączne wyposażenie domów jednorodzinnych. W okresie od wiosny do jesieni wykorzystamy ją w naszym ogrodzie, do przycinania drzew czy też wyższych krzewów, pozbieramy owoce czy też sprawdzimy i naprawimy drożność rynien. Wykorzystamy ją także w zimie - do wieszania ozdób świątecznych! Drabina to element mało zauważalny, ale dzięki niej możemy sprawić, że nasze otoczenie przez cały rok będzie piękne.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2020 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe