https://www.high-endrolex.com/43 Skup nieruchomości - sposób na szybką sprzedaż i uwolnienie gotówki.

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły27 02 2017

Skup nieruchomości - sposób na szybką sprzedaż i uwolnienie gotówki.

GRB nieruchomości

Zasady działania skupu nieruchomości.

Firmy oferujące skup nieruchomości za gotówkę zalewają internet. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce "skup nieruchomości" i pojawi się bardzo dużo wyników. Wystarczy skontaktować się telefonicznie, przesłać dokumenty i zdjęcia, by w krótkim czasie otrzymać decyzje nt zakupu i kwoty sprzedaży. Od złożenia wniosku o sprzedaż do skupu do finalizacji mija kilka dni i otrzymują Państwo środki na konto. W internecie znajdziemy firmy, które oferują realizację transkacji nawet w kilka godzin.

Kto oferuje skup nieruchomości w kilka dni?

Występujące w internecie ogłoszenia, niestety nie posiadają żadnych danych osobowych ani firmowych co może spowodować zapalenia się czerowonej lapmki u sprzedającego nieruchomość. Znaczna część z tych firm to agencje nieruchomości, które obrały taki sposób na pozyskanie klienta. Wyspecjalizowanych firm zajmujących się skupem nieruchomości jest jak na lekarstwo. Znaczna ich część to tylko pośrednicy, z którymi nie uda się ustalić szczegółów transakcji. Firma w której można załatwić wszystkie formalności podczas jednej rozmowy to GRB Nieruchomości – skup nieruchomości za gotówkę. Proponują skup za gotówkę do 80% ceny transakcyjnej. Nie pobierają prowizji od transakcji. Nie są pośrednikiem ani agentem nieruchomości.

Bezpieczeństwo transakcji sprzedaży do skupu.

Umowa podpisywana jest w formie aktu notarialnego, zgodnie z prawem. Nad całą procedura czuwa pracownik firmy i notariusz. Tutaj nie powinniśmy mieć wątpliwości. Natomiast, nic nie zwalnia nas z obowiązku weryfikowania podmiotu lub osoby z którą zdecydujemy się na zawarcie transakcji. Warto poświęcić chwilę czasu i ustalić dane firmy oraz sprawdzić ją w dostępnych rejestrach. Dodatkowo zweryfikować opinie innych klientów w internecie nt rzetelności firmy. Transparentny nabywca nie będzie miał nic do ukrycia.

Czy warto sprzedać nieruchomość w taki sposób?

W wielu przypadkach to jedyne rozwiązanie dla osób, które oczekują transakcji gotówkowej i podpisania umowy w ciągu kilku dni. W dzisiejszych czasach bardzo trudno o zdecydowanego klienta, który dysponuje własnym kapitałem. Można również spróbować obniżyć cenę o 10-15% i zgłosić się do agencji nieruchomości, ale nie gwarantuje to szybkiej sprzedaży. Biura pośrednictwa posiadają dużo nieruchomości w swojej ofercie i nie są w stanie poświęcić dostatecznie dużo czasu i uwagi naszej ofercie. Pośrednik będzie się starał sprzedać naszą nieruchomość za 85% ceny przez kilka lub kilkanaście tygodni a w skupie otrzymamy 80% ceny rynkowej nieruchomości „od ręki”.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe