eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły25 11 2016

Nowe osiedla w Warszawie

Warszawa od lat należy do najpopularniejszych miast pod względem miejsca zamieszkania. Dowodem na to jest nie tylko liczba mieszkańców Warszawy, ale także liczba realizowanych tu nowych inwestycji deweloperskich. Wiele z nich to nowoczesne osiedla. Gdzie powstają? Właściwie w każdej dzielnicy.

 

Wola - nieszablonowo i funkcjonalnie

Właśnie tu, blisko ścisłego centrum miasta, powstaje 19.Dzielnica - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które zachwyca niebanalnymi rozwiązaniami architektonicznymi wielokrotnie nagradzanymi w prestiżowych konkursach. Doskonale zaprojektowane zaplecze handlowo-usługowe oraz zielona przestrzeń rekreacyjno-sportowa stwarzają wiele możliwości spędzania wolnego czasu, niezależnie od wieku. Wielofunkcyjność i świetna lokalizacja to największe atuty tej inwestycji, która jak magnes przyciąga nowych nabywców.

Bemowo - osiedle kameralne

Osiedle Kameralne to inwestycja realizowana przez dewelopera znanego z budowy osiedli na terenie całego kraju. Warto podkreślić, że inwestycja realizowana na Bemowie to mieszkania kameralne, a zarazem prestiżowe. To, co je wyróżnia to zastosowanie najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów, a także ciekawa kubatura.

Bielany i ich Sokrates

Nowe Osiedla w Warszawie realizowane są również na Bielanach. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje inwestycja “Na Sokratesa”. Jest to osiedle o niebanalnej kubaturze zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, a także w pobliżu linii metra. Ci, którzy zdecydują się na mieszkania na parterze, mają do dyspozycji własne ogródki. Lokatorzy wyższych kondygnacji - balkony.

Mokotów i jego Wizja

Jeśli chodzi o Mokotów, tu największą popularnością cieszy się inwestycja Wizja Mokotów. Z założenia osiedle miało być nie tylko komfortowe, ale również z zachowaniem nowoczesnych trendów architektonicznych. I takie właśnie jest. Nic więc dziwnego, że cieszy się ogromną popularnością. Osoby zainteresowane mieszkaniem na tym osiedlu doceniają zarówno jego atrakcyjną lokalizację, jak i fakt, że wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony, tarasy lub loggie.

Ursynów z ciekawej perspektywy

Również i tu możemy znaleźć kilka ciekawych propozycji, jeśli chodzi o osiedla mieszkaniowe. W 2017 roku do użytku zostanie oddana inwestycja Quatra Apartamenty. Już dzisiaj jednak wiadomo, że cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem. Zlokalizowana nieopodal lasu Kabackiego, a zarazem blisko centrum aglomeracji jest inwestycją prestiżową.

Wymienione wyżej dzielnice i realizowane na nich osiedla to dobre przykłady tego, jak wciąż Warszawa się rozwija i jak wciąż jest atrakcyjna pod względem inwestycyjnym.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe