eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły24 06 2016

Luksusowe apartamenty w sercu Mazur już w sprzedaży

Coraz więcej z nas przy wyborze mieszkania decyduje się uciec od zgiełku miasta i zacumować w bezpiecznej przystani blisko natury. A gdyby tak połączyć jedno z drugim i wybrać ekskluzywny apartament w mieście dającym możliwości rozwoju, z dostępem do jeziora? Niemożliwe? Nie w Giżycku.

Spełniający najwyższe standardy i oczekiwania stawiane przez najbardziej wymagającego nabywcę apartamentowiec w prestiżowej lokalizacji z bezpośrednim otoczeniu jeziora niegocińskiego, Ekomariny oraz centrum Giżycka to brzmi jak sen, który właśnie spełnia Rutkowski Developement.

Gwarancja spokoju i komfortu

Marina House, bo o niej mowa, to przemyślana i dopracowana w każdym szczególe inwestycja, która odpowiada na oczekiwania zarówno singli, par, jak i rodzin. Dostosowana do potrzeb nowoczesnych konsumentów rynku pierwotnego – monitorowany teren zamknięty, cicha i bezpieczna okolica zapewni komfort codziennego życia rodzinnego, prowadzenia biznesu i aktywnej rozrywki. Gwarancja jakości pozwoli w pełni cieszyć się magicznym otoczeniem i korzystać z upragnionej swobody.

 

apartamanty giżycko

 

Inwestor zadbał o użytkowe potrzeby mieszkańców aranżując parterowe poziomy do rozwoju biznesu, zaspakajającego potrzeby konsumenckie, zapewnił miejsca parkingowe podziemne i naziemne, place zabaw dla dzieci czy przystań dla łodzi.

Ponadczasowy design zachwyci Ciebie i Twoich gości

Marina House zaprojektowany z myślą o klientach, dla których przestrzeń, ponadczasowy design i najlepsze materiały dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu, zaspokoi estetyczne wymagania mieszkańców i ich gości. Dostosowany zarówno do codziennego życia, jak i jako wakacyjny apartament dający swobodę wypoczynku w miejscu, gdzie sezon trwa przez cały rok.

Bogaty wybór mieszkań w standardzie dewelopera został dostosowany do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Widok jeziora i łódek za oknem każdego wprowadzi w pozytywny nastrój. Jakościowe spędzanie wolnego czasu to świadomy wybór nowoczesnych ludzi, dzięki otoczeniu jeziora jest to możliwe dla każdego.

Inwestycja przyszłości

Wybór inwestycji mieszkaniowej to złożona decyzja począwszy od określenia lokalizacji, rodzaju nieruchomości przez wybór wiarygodnego i solidnego dewelopera, aż po zbadanie możliwości realizacji naszych indywidualnych potrzeb.

Zakup mieszkania to długofalowa inwestycja, zmiany w ciągu życia wymagają, aby dawała mieszkańcom zarówno stabilizację, jak i szerokie możliwości adaptacji do nowych potrzeb.

Oddanie do użytku apartamentowca Marina House w Giżycku zaplanowano na 4 kw. 2016, ale już dziś inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, to kolejna realizacja tak dużego projektu rutkowskidevelopment.pl/, który jako doświadczony deweloper w pełni zna potrzeby klientów i bezbłędnie wykorzystuje walory terenu, by bez reszty na nie odpowiedzieć.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe