https://www.high-endrolex.com/43 JADAR wprowadza na rynek kolejną markę własną JADAR Home

Jadar z sukcesem rozwija się na polskim rynku budowlanym prawie od 26 lat, realizując prestiżowe projekty w budownictwie ogólnym oraz związanym z kostką brukową i dekoracją architektoniczną do wnętrz i ogrodów.

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły17 02 2016

JADAR wprowadza na rynek kolejną markę własną JADAR Home


 Jadar Sp. z o.o., jeden z największych producentów kostki brukowej w Polsce, znów rozszerza swoją działalność. Obok niedawno utworzonej marki Jadar Garden wprowadza Jadar Home, tworząc tym samym kompleksową ofertę aranżacji domów, mieszkań i ogrodów wykończonych w najwyższym standardzie.
Wnętrza aranżowane i realizowane przez Jadar Home to idealny wybór dla osób o wyszukanym guście, lubiących styl i nowoczesny design w domu lub w pracy. Flagowy produkt tej marki stanowią ozdobne płyty z betonu architektonicznego, który zyskuje coraz większą popularność na polskim rynku. Materiał ten stwarza wiele możliwości aranżacyjnych, nie tylko dla zewnętrznych elewacji, lecz także dla podłóg i ścian wewnątrz domu. Z kolei Jadar Garden oferuje m.in. cały wachlarz niestandardowych i unikalnych rozwiązań małej architektury, takich jak meble ogrodowe - ławki, siedziska, leżaki, fotele czy też elementy ogrodu, np. ekskluzywne paleniska.
Jadar Home to inwestycja z ogromnym potencjałem i ma dla nas duże znaczenie biznesowe gdyż powiększa naszą dotychczasową ofertę usług i produktów. Oznacza również dostęp do nowych klientów oraz stwarza lepsze perspektywy pozyskania kolejnych kontraktów indywidualnych i dystrybucyjnych. Teraz jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom nieograniczone możliwości w kreowaniu przestrzeni domu i jego krajobrazu – mówi Dariusz Kupiduraprezes zarządu Jadar Sp. z o.o.
Wszystkie wyroby marki Jadar obok nowoczesnego designu, są dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego klienta – zarówno biznesowego jak i indywidualnego. Co istotne, powstają w oparciu o technologie bezpieczne dla środowiska naturalnego.
Jadar z sukcesem rozwija się na polskim rynku budowlanym prawie od 26 lat, realizując prestiżowe projekty w budownictwie ogólnym oraz związanym z kostką brukową i dekoracją architektoniczną do wnętrz i ogrodów. Firma, jako jedyna na rynku, zapewnia swoim klientom 10 – letnią gwarancję użytkowania kostki brukowej. Obok kolekcji Jadar Home i Jadar Garden, spółka ma w ofercie SunBlock, specjalny system budowy z pustaków keramzytowych. Jest także właścicielem nowoczesnej fabryki Techmatik, w której powstają maszyny i urządzenia do produkcji wyrobów budowlanych. Dzięki tej ostatniej, Jadar jest liderem w zakresie wdrażania innowacji i nowych technologii na polskim rynku.
Oferta spółki jest dostępna zarówno w sklepach firmowych, jak i specjalistycznych  ogólnobudowlanych hurtowniach w całej Polsce. Jadar, z siedzibą w Radomiu, posiada fabryki w Radomiu, Skaryszewie, Kielcach i Grójcu. Kolejny zakład powstaje na terenie Odlewni Ursus w Lublinie.
Jadar w ubiegłym roku zanotował 8 proc. wzrostu sprzedaży w porównaniu do 2014 r. Udział produktów z segmentu „Premium” wynosi  34 proc. całej sprzedaży producenta. Działalność spółki nie ogranicza się tylko do rynku polskiego – Jadar eksportuje swoje produkty do Niemiec, Czech, Rosji a także na Białoruś, Ukrainę i Słowację.
***
Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden, Jadar Techmatik oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Warszawie, Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.

 

Źródło: Value Communication, 02.2016

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe