https://www.high-endrolex.com/43 Garsoniera czy mieszkanie dwupokojowe, czyli każdemu według potrzeb

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły20 01 2016

Garsoniera czy mieszkanie dwupokojowe, czyli każdemu według potrzeb

Na rynku nieruchomości znajdziemy mnóstwo różnych lokali o zbliżonym metrażu i cenie, które mogą mieć znaczne różnice w rozkładzie i ilości pomieszczeń. Wybór każdego z nich będzie posiadał swoje wady i zalety, jednak ostateczna decyzja zawsze powinna być uzależniony od naszych preferencji. Przykładowo, przyjrzyjmy się tematowi dużej garsoniery w cenie małego mieszkania dwupokojowego.
Co wybrać, by być zadowolonym?

- Warto zauważyć, że na polskim rynku nieruchomości mieszkanie dwupokojowe to chyba najbardziej popularny typ lokalu mieszkalnego. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się garsoniery, które często wynajmowane są ze względu na niewysoką cenę najmu – wyjaśniają specjaliści z Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy w Krakowie.

Jeśli jednak przyglądniemy się tym ofertom bardziej dokładnie, zauważymy, że zupełnie realnym jest wynajęcie mieszkania dwupokojowego w cenie garsoniery. Liczy się metraż. Tu rodzi się pytanie, czego potrzebujemy?

 

Osoba, która nie stroni od towarzystwa i chętnie zaprasza do siebie gości z pewnością doceni zalety mieszkania dwupokojowego. Zawsze bowiem może jeden pokój wykorzystać jako część prywatną, a drugi zamienić na swego rodzaju bawialnię, gdzie przyjmie gości. To także doskonałe rozwiązanie dla par, które potrzebują nieco więcej prywatności i przestrzeni. To również idealna propozycja dla osób, które planują wynajem na dłuższy czas.

Garsoniera, nazywana także kawalerką – jak szumnie wskazuje na to nazwa, najlepiej sprawdzi się u kawalera – lub jak powiedzielibyśmy współcześnie – singla (bez względu na płeć), który ceni spokój bądź jest otwarty w kwestii prywatności. To także dobry pomysł na krótkoterminowy wynajem dla osoby, która nie jest, lub nie zamierza być trwale związana z jedną lokalizacją.

Tak więc nie tylko cena i metraż decydują o tym, jakie mieszkanie wybierzemy. Czasem bowiem na wybór może wpłynąć po prostu nasze… usposobienie.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe