https://www.high-endrolex.com/43 Główne zadania dewelopera

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły24 11 2015

Główne zadania dewelopera

Na co zwrócić uwagę

Najistotniejszą kwestią jest lokalizacja. Warto zainteresować się czy okolica jest bezpieczna i czy w pobliżu znajdują się podstawowe obiekty użyteczności publicznej. Bliskie położenie szkoły, supermarketu, przychodni lekarskiej czy miejsca pracy, bezpośredni dostęp do linii autobusowych lub tramwajowych pozwoli nam sporo zaoszczędzić na dojazdach. Dobrze jest się zastanowić, na którym piętrze najlepiej zamieszkać. Jeśli zależy nam na ciszy i ładnym widoku, warto wybrać mieszkanie na wyższym piętrze. Ważną kwestią jest również standard wykończenia lokalu. Wiadomo, że najlepszym standardem i stanem technicznym charakteryzują się mieszkania pochodzące z rynku pierwotnego. Metraż powinien być też przemyślany, z myślą o przyszłości.

Rynek pierwotny a rynek wtórny

Zakup mieszkania na rynku pierwotnym to słuszne rozwiązanie. Znika ryzyko zmagania się z licznymi usterkami powstałymi w wyniku użytkowania, które dotyczą rynku wtórnego, nowe inwestycje są objęte gwarancją i rękojmią. Podczas porównywania cen mieszkań na rynku wtórnym, warto zwrócić uwagę na koszt napraw, czasem remont mieszkania z rynku wtórnego przewyższa koszt wykończenia „pod klucz” mieszkania z rynku pierwotnego. W jaki sposób podjąć właściwą decyzję co do wielkości i położenia? Wiele czynników ma na to wpływ: to gdzie pracujemy, gdzie mieszka nasza najbliższa rodzina, gdzie nasze dzieci uczęszczają do szkoły, gdzie po pracy będziemy mogli spokojnie wypoczywać w poczuciu bezpieczeństwa.

Główne zadania dewelopera

Deweloper czuwa nad pracami, związanymi z budową już na etapie projektu. Zatrudnia Generalnego Wykonawcę do realizacji projektu oraz finansowanie w banku. Przed sprzedażą, zgodnie z ustawą deweloperską, przekazuje klientowi prospekt informacyjny, związany z daną inwestycją, w którym są również zawarte informacje dotyczące jego sytuacji prawno - finansowej. Rynek nieruchomości to bardzo bogata oferta zarówno mieszkań jak i domów. Od sytuacji rodzinnej i finansowej klienta zależy, co znajduje się w sferze jego zainteresowań, czy większe czy też mniejsze metraże. Największe mieszkania oferowane przez Osiedle przy lesie mają metraż do 115 m kw.

Wybór lokalizacji to też bardzo indywidualna sprawa, niektórzy z klientów wybierają ścisłe centrum, inni znów trochę dalsze lokalizacje, za to w otoczeniu zieleni. Osiedle przy lesie znajdujące się w spokojnej dzielnicy z rezerwatami przyrody, mające łatwy dojazd do centrum spełnia oba warunki – bliskości instytucji publicznych i możliwości rekreacji na świeżym powietrzu dla całej rodziny.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe