https://www.high-endrolex.com/43 J.W. Construction Holding S.A: domy w MdM

Docelowo zlokalizowane w Kaputach pod Warszawą osiedle Villa Campina składać się będzie z blisko 400 domów jednorodzinnych oraz w zabudowie szeregowej.

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły17 10 2015

J.W. Construction Holding S.A: domy w MdM

Z analizy rynku nieruchomości wynika, że niewielu deweloperów oferuje domy o powierzchni do 110 mkw. w cenie kwalifikującej się do programu MdM. Taką możliwość jednak zapewnia jeden z największych inwestorów J.W. Construction, wykorzystując do tego potecjał terenu pod Warszawą w inwestycji Villa Campina.

- Ceny domów w Villa Campina ropoczynają się już od 399 tys. zł po otrzymaniu dopłaty od rządu. Domy posiadają własny taras z ogrodem oraz garaż. Klinet do dyspozycji ma dom o powierzchni 110 mkw. w tym ogromny salon z kuchnią, trzy sypalnie i dwie łazienki. Najlepsze oferty przedstawione zostaną podczas dni otwartych, które odbędą się już w dniach 17-18 października na terenie inwestycji – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Do głównych atrybutów domów oferowanych przez J.W. Construction, oprócz możliwości nabycia szeregowca w programie MdM, należy także lokalizacja. Domy powstają bowiem tylko 8 minut drogi samochodem od stołecznego Bemowa. W niedalekiej odległości znajdują się również trasa S8, publiczna szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym w odległości 500 metrów, centrum handlowe i kino w warszawskiej dzielnicy Bemowo czy ośrodek sportu i rekreacji wraz z basenem w Ożarowie.

Docelowo zlokalizowane w Kaputach pod Warszawą osiedle Villa Campina składać się będzie z blisko 400 domów jednorodzinnych oraz w zabudowie szeregowej. Dzięki sąsiedztwu Puszczy Kampinoskiej mieszkańcy mają do dyspozycji wiele kilometrów ścieżek rowerowych i spacerowych, podczas gdy na wyciągnięcie ręki czeka na nich bogata oferta kulturowo-rozrywkowa stolicy.

***

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

***

Źródło: Martis CONSULTING, 10.2015

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe