https://www.high-endrolex.com/43 Mieszkaj komfortowo, czyli apartamenty w Warszawie dla wymagających

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły15 12 2014

Mieszkaj komfortowo, czyli apartamenty w Warszawie dla wymagających

Mieszkanie klasy premium - czyli jakie?

Potencjalni nabywcy apartamentów podczas poszukiwań własnego lokum zapatrują się na kilka kluczowych elementów, które decydują o ich ostatecznym wyborze. Nie zawsze priorytetową kwestią pozostaje cena, choć oczywiście lepiej zapłacić mniej niż więcej - o ile nie odbędzie się to kosztem jakości. Lokalizacja to jedno z głównych kryteriów. Ważne jest, aby pogodzić pozornie dwa sprzeczne elementy, tj. zalety życia na przedmieściach z plusami wynikającymi z zamieszkaniem w centrum miasta. Tu właśnie niezwykle istotną sprawą staje się komunikacja. Wskutek dynamicznego rozwoju całej aglomeracji warszawskiej, sprawny dojazd środkami komunikacji miejskiej jest możliwy z coraz bardziej odległych części miasta oraz terenów podmiejskich.

Jednocześnie, apartament pozwala na wiele wygód podobnych do tych, jakie pozostają do dyspozycji mieszkańców domów jednorodzinnych. Duża przestrzeń życiowa do zagospodarowania, gdzie można pracować, spędzać czas z rodziną i rozwijać własne pasje jest bezsprzecznie podstawową zaletą. Ponadto, tego typu inwestycje zwykle budowane są w bezpośrednim sąsiedztwie różnorodnych obszarów zielonych, takich jak parki czy lasy, co pozwala na aktywne uprawianie szeroko rozumianej rekreacji. Istotna okazuje się także bliskość ośrodków edukacyjnych i konsumenckich, takich jak szkoły i centra handlowe. Te ostatnie elementy są szczególnie ważne dla osób planujących założenie rodziny i wychowywanie dzieci. Z tego też powodu kwestie związane z bezpieczeństwem plasują się bardzo wysoko w hierarchii ważności.

 

 

Gdzie w Warszawie znaleźć komfortowy apartament?

Rynek pierwotny oferujący różnej klasy apartamenty kwitnie w niemal wszystkich częściach Warszawy, niemniej przodują dzielnice takie jak Bielany, Białołęka, Wilanów i Wawer. Szczególnie ta pierwsza w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród deweloperów, jak i potencjalnych nabywców. Z pewnością jest to wynikiem bardzo dobrej komunikacji z centrum miasta, bliskości Centrum Handlowego Arkadii, a także dużej ilości przeszkoli i różnego poziomu szkół znajdujących się w pobliżu.

Intersującą inwestycją dostępną w konkurencyjnej cenie na tym obszarze są Hill Park Apartments Bielany. W skład tego wyjątkowego i nowoczesnego osiedla wybudowanego na połaci terenu wielkości blisko dwóch hektarów, wchodzi 13 budynków oferujących luksusowe i przestronne apartamenty o powierzchni od 150 m2 do 230 m2. Mieszkańcy niższych kondygnacji mogą korzystać z dużych ogródków, na wyższych piętrach natomiast mieszczą się obszerne tarasy.

Teren całego kompleksu jest całkowicie wyłączony z ruchu - odbywa się on w specjalnie do tego przystosowanych podziemnych korytarzach. Osiedle jest strzeżone i monitorowane przez 24 h na dobę, co daje gwarancję pełnego bezpieczeństwa mieszkańców. To także wymarzone miejsce dla rodzin ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania. Dzięki innowacyjnemu systemowi audio-video, każdy mieszkaniec ma ogromną swobodę w kształtowaniu własnej przestrzeni życiowej. Zamontowany w apartamentach system "Inteligentny Budynek" pozwala m.in. na zdalne sterowanie ogrzewaniem, alarmem i klimatyzacją, posiada także wiele innych praktycznych funkcji. Mieszczące się w pobliżu lasy (Młociński i Bielański) oraz liczne parki gwarantują bliski kontakt z naturą, dzięki czemu można odnieść wrażenie, iż osiedle tak naprawdę znajduje się z dala od miasta.

 

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe