https://www.high-endrolex.com/43 Diamentowy pierścień wokół Warszawy, czyli rezydencje na obrzeżach miasta

Wśród podwarszawskich miejsc, zasługujących na szczególną uwagę jest z pewnością Walendów z osiedlem ”Ventana”, które to przyciąga do siebie zamożnych i wymagających mieszkańców i ich gości.

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły19 08 2014

Diamentowy pierścień wokół Warszawy, czyli rezydencje na obrzeżach miasta

 Błoga cisza, obcowanie z naturą, bezpieczeństwo wśród zakamarków ogródka.

Gdy myślimy o domowym azylu znajdującym się z dala od pędzącego i hałaśliwego miasta, właśnie takie skojarzenia napływają do naszej głowy.

 

Z pewnością każdy zauważył, iż obecnie wiele osób decyduje się na zakup własnego, wymarzonego domu na obrzeżach metropolii. Można stwierdzić, iż jest to trend, czy też moda panująca wśród mieszkańców większych miast, jednak słowo ”trend” często jest utożsamiane z negatywnymi określeniami typu: ślepe podążanie, czy chęć pokazania się. Zakup domu poza miastem jest bardzo racjonalnym i dobrze przemyślanym czynem. Takie decyzje podejmują osoby, które pragną zadbać o przyszłość, zdrowie fizyczne oraz komfort psychiczny swój i swoich dzieci.

 

-Powszechnie panujące przeświadczenie, że na zakup domu pod Warszawą stać tylko wybranych powoli przestaje funkcjonować. Ceny mieszkań i domów powoli sprowadzają się do podobnego pułapu. Za cenę przeciętnego 3-pokojowego mieszkania w stolicy można już kupić duży i przestronny dom w podwarszawskiej miejscowości- zauważa Agata Polińska z serwisu otoDom.pl

 

Ucieczki od miejskiej dżungli poszukują przede wszystkim zamożne osoby w wieku

ok. 50 roku życia, które to pragną wypoczywać z swoich rezydencjach pośród rajskiego ogrodu i otoczenia. Po pracy mogą one szybko przemieścić się przez sieci uliczne i dotrzeć do miejsca zwanego ”błogim relaksem”, a w ramach odprężenia mogą one zająć się pielęgnacją swoich barwnych kwiatów, czy też wziąć do ręki swoją ulubioną książkę i oddać się porywającym historiom, spoczywając na zadbanym tarasie, przy akompaniamencie odgłosów natury.

Dobrze usytuowane małżeństwa również należą do osób ceniących sobie komfort członków swojej rodziny, który mogą osiągnąć dzięki cichej i przyjaznej okolicy, kilkanaście kilometrów od niespokojnej Warszawy. Dla tych, który pragną wychować swoje pociechy wśród zielonych traw i czystego powietrza, na bezpiecznym osiedlu, pozyskanie nieruchomości w niedalekiej odległości od miasta jest jak najbardziej wskazana.

 

Pogodzenie udanego życia zawodowego, z mieszkaniem w spokojnej okolicy jest bardzo realną wizją, a dowodem na te słowa są opinie szczęśliwych posiadaczy domów usytuowanych właśnie na przedmieściach miasta. Wśród podwarszawskich miejsc, zasługujących na szczególną uwagę jest z pewnością Walendów z osiedlem ”Ventana”, które to przyciąga do siebie zamożnych i wymagających mieszkańców i ich gości. Inne okolice należące do najczęściej wybieranych przez osoby poszukujące wytchnienia oraz ciszy to Piaseczno, Magdalenka, czy Józefów. Po zakończeniu pracy lub innych zajęć można odprężyć się w domowym zaciszu, z dala od ruchliwego i głośnego centrum.

 

Źródło: Gruoa Emmerson, 08.2014

 

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe