https://www.high-endrolex.com/43 Rekreacja w zasięgu ręki

Statystyczny Polak spędza w pracy rocznie 1937 godzin. Jest to znacznie więcej niż przeciętna liczba przepracowanych godzin przypadająca na jedną osobę w krajach członkowskichUE (1776 godz.).

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły14 04 2014

Rekreacja w zasięgu ręki


Coraz szybszy tryb życia, więcej nadgodzin w pracy, masa obowiązków. To wszystko sprawia, że nasza doba kurczy się w niesamowitym tempie.Chęć prowadzenia aktywnego stylu życia, w połączeniu z ograniczonym czasem wolnym powoduje, że szukamy rozwiązań kompleksowych… i najlepiej blisko domu. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą inwestorzy nowoczesnych, luksusowych apartamentów.

Jak wskazują badania przeprowadzone przez OECD, statystyczny Polak spędza w pracy rocznie 1937 godzin. Jest to znacznie więcej niż przeciętna liczba przepracowanych godzin przypadająca na jedną osobę w krajach członkowskichUE (1776 godz.).Równowaga między pracą, a życiem prywatnym bywa zachwiana.Przy braku wolnego czasu i jednoczesnej potrzebie prowadzenia aktywnego życia,szukamy rozwiązań kompleksowych.

Z pomocą przychodzą centra handlowe, gdzie na miejscu są sklepy, salony fryzjerskie, siłownie, a nawet dyskoteki. Wsektorze usługowym dominuje tendencja nie tylko do zapewnienia najwyższej jakości świadczeń, ale także do tego, by dostarczyć je kompleksowo, czyli wygodnie. Minusem galerii handlowych jest jednak to, że są one otwarte dla wszystkich, co znacznie ogranicza prywatność.Dodatkową niedogodnościąjest nadmierny tłok, towarzyszący w zasadzie wszędzie, od siłowni po parking. Chcąc jednak zaoszczędzić czas decydujemy się na odwiedzanie właśnie takich miejsc.

Wyobraźmy sobie tylko, jak wiele zyskamy, gdy miejsca zapewniające rekreację będąna wyciągnięcie ręki.Trendy z jednego rynku szybko przenoszą się na drugi. Potrzebę kompleksowości oferowanych udogodnień zauważają także deweloperzy.Zdają sobie oni sprawę z tego, że dla zapracowanego człowieka, idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość zejścia zaledwie parę pięter niżej na siłownię,czy do kina.

Światowe inspiracje

W ofercie luksusowych apartamentów już nie wystarczy wzmianka o siłowni czy małym SPA — te udogodnienia są w standardzie. Deweloperzy prześcigają się w coraz to ciekawszych rozwiązaniach na przestrzeń rekreacyjną. Idealnym przykładem są tutaj apartamenty w dzielnicy Cikcilli, w Alanyi na Tureckiej Riwierze.Mieszkańcy mają do dyspozycji m.in. salę hobby, lub pokój gier. Na biznesowe spotkania mogą zaś udać się do sali konferencyjnej. W Alaiye Residence Apartments jest także mini bar, w którym można odprężyć się po ciężkim dniu.Apartamenty zaprojektowane zostały w taki sposób, aby każda przestrzeń wspólna służyła integracji i podniesieniu jakości życia jej mieszkańców.

Trend na kompleksowe udogodnienia w strefie rekreacyjnej jest widoczny także w inwestycji w indyjskim mieście Ćennaj. Deweloperzy z Vijay Shanthi zapewniąprzyszłym mieszkańcom pomieszczenie, które w zależności od potrzeb może służyć jako prywatna sala ćwiczeń, sala konferencyjna, lub inny dowolny sposób. Lokatorzy będą mieli także do dyspozycji bibliotekę ze światowymi klasykami.

Luksusowe udogodnienia w polskich inwestycjach mieszkaniowych

Inwestorzy budujący nowoczesne apartamenty w Polsce rozumiejąkierunek zmian w stronę kompleksowości oferty. Jednym z takich deweloperów jest Angel Wawel, firma budująca luksusowe mieszkania w okolicy Wawelu.Poza coraz bardziej upowszechnionymi siłownią, basenem i małym SPA, właściciele apartamentów będą mogli skorzystać m.in. z kameralnej sali kinowej, czy cafe baru.

— Intencją, która przyświeca Angel Wawel jest stworzenie przestrzeni sprzyjającej integracji mieszkańców i zapewnienie im możliwości wypoczynku blisko domu. Dlatego zaprojektowaliśmy rekreacyjną strefę Residence Lounge, która będzie obejmowała m.in. cafebar dla mieszkańców, gdzie można delektować się poranną kawą lub wyskoczyć na wieczornego drinka. Dla koneserów wina przygotowaliśmy w projekcie piwniczkę na wina z miejscem do degustacji. Oddajemy do dyspozycji lokatorów także bibliotekę i kameralną salę kinową— mówi Małgorzata Nowosielska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Angel Wawel. Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem, jakie proponują inwestorzy, jest kącik zabaw i gier dla najmłodszych. W tym miejscurodzice będą mogli bez obaw zostawić swoje pociechy pod opieką niani. Dopełnieniemwachlarza udogodnień będzie także całodobowa obsługa concierge.

Aktywni i oszczędni

Deweloperzy luksusowych inwestycji mieszkaniowych dostrzegają coraz większe wymagania i potrzeby swoich klientów. Oferując bogaty wachlarz udogodnień, gwarantują swoim klientom poczucie komfortu. W konsekwencji, właściciele apartamentów mogą zaoszczędzony czas poświecić sobie, swoim pasjom oraz bliskim.

Źródło:PR Manager, 04.2014

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe