Najdroższe mieszkanie znajduje się na Warszawskim Służewcu. Jest to Penthouse o metrażu 423m2 z funkcją inteligentnego domu. Posiada ponad 150-metrowy taras, z którego widok roztacza się na Tory Służewieckie. Wnętrze jest wyposażone między innymi w dwa ko

 
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły14 04 2014

Najdroższe mieszkania w Polsce

Mieszkania czy domy to nasze twierdze i tak się składa, że jeżeli jesteśmy biedni to nasze schronienie jest mniejsze, słabo wyposażone. Z lokalizacją też nie jest najlepiej. Natomiast jeżeli jesteśmy bogaci lub bardzo bogaci no to możemy poszaleć i tak często robimy.

Nasza twierdza- mieszkanie musi wyglądać imponująco pod każdym względem. Jeśli lokalizacja to tylko najlepsza, w centrum miasta lub modnej dzielnicy. Ostatnio modne jest wysokie piętro 20-te lub 30-te, aby z naszej twierdzy spoglądać na wszystkich i wszystko z wysoka.

Na cenę mieszkania największy wpływ mają oczywiście lokalizacja oraz metraż. W ostatnim czasie nastała moda na ,,czym wyżej tym drożej” spowodowane jest to boomem na budowę wieżowców mieszkalnych. Przy zakupie dużego, luksusowego apartamentu klient otrzymuje z reguły lokum z kompleksowym, wyposażeniem, które wcale nie jest tanie i w znacznym stopniu wpływa na końcową cenę- dodaje Agata Polińska z serwisu otoDom.pl

Metraż oczywiście 100m2 to klitka, my rozglądamy się za przynajmniej 200m2, a 400 to byłoby jeszcze fajniej. Dochodzą do tego także nasze upodobania. Jeżeli lubimy konie, nie ma problemu, możemy kupić mieszkanie z tarasem, z którego możemy obserwować wyścigi konne na Służewcu. Wykończenie, zimowy ogród , jacuzzi na tarasie, łazienka a właściwie pokój kąpielowy z wanną na 2000 litrów wody to standard. Wykończenie też musi spełniać wymogi twierdzy- lux czyli kamień naturalny, klepka z egzotycznego drewna ogólnie wszystkie bajery świata w jednym ,,skromnym” mieszkaniu za kilkanaście milionów złotych.

Kupując tak drogi apartament powinniśmy wykazać się szczególną ostrożnością, a strata kilku milionów złotych przez zwykłe niedopatrzenia może okazać się bolesna nawet dla najbogatszych. Kupując bezpośrednio od dewelopera mamy trochę większą swobodę, wystarczy sprawdzić jego wiarygodność oraz to ile lat funkcjonuje na rynku. Przy zakupie mieszkania z rynku wtórnego powinniśmy sprawdzić szereg dokumentów od księgi wieczystej aż po ewentualne zadłużenia, o których poprzedni właściciel zapomniał nas poinformować-informuje Emil Chrzanowski z Emmerson Realty S.A

Zapraszamy więc do popatrzenia na cyferki jakie umieściliśmy w naszym zestawieniu . Ranking powstał na bazie ofertowej otoDom.pl. Wybrane zostały po cztery najdroższe mieszkania z każdego województwa. Zapraszamy do najdroższych twierdz w Polsce. Twierdz oczywiście z minimum 7-cyfrowym szyfrem.

najm1

Różnica pomiędzy pierwszym i ostatnim mieszkaniem w naszym zestawieniu wynosi około 16 milionów złotych. Daje to obraz jakie występują dysproporcje cenowe pomiędzy poszczególnymi województwami i miastami.

Najdroższe mieszkanie znajduje się na Warszawskim Służewcu. Jest to Penthouse o metrażu 423m2 z funkcją inteligentnego domu. Posiada ponad 150-metrowy taras, z którego widok roztacza się na Tory Służewieckie. Wnętrze jest wyposażone między innymi w dwa kominki, ogród zimowy szklany, jacuzzi i saunę. Jednym zdaniem żyć nie umierać, za ponad 16 milionów złotych.

Ostatnie mieszkanie w naszym zestawieniu znajduje się w Rzeszowie. 117-metrowe mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym bloku w centrum miasta i jest po kapitalnym remoncie. Jest to bardzo dobra okazja na zakup sporego mieszkania w przystępnej cenie.

04.2014

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe