https://www.high-endrolex.com/43 Masz wąską działkę? Skorzystaj z gotowych projektów domów

Projekty pracowni Dobre Domy są dowodem na to, że można stworzyć plan domu, który nie będzie mały, a jednocześnie doskonale wpisze się w niewielką nawet działkę.

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły13 12 2013

Masz wąską działkę? Skorzystaj z gotowych projektów domów

Planujesz budowę domu, jednak cały czas masz problem z wyborem odpowiedniego projektu? Kłopot sprawia wąska działka, na której nie wszystkie domy będą prezentować się właściwie? Jeżeli myślisz o skorzystaniu z oferty na indywidualne projekty, wcale nie musisz tego robić. Skorzystaj z gotowych projektów domów, które zostały przystosowane także na niezbyt ustawne działki.

Wejdź na stronę internetową pracowni projektowej Dobre Domy, by przekonać się, jak wiele masz możliwości. Przeglądając gotowe projekty, szybko zorientujesz się, że wąska działka wcale nie oznacza wyboru pomiędzy wielkością domu a jego funkcjonalnością. Projekty pracowni Dobre Domy są dowodem na to, że można stworzyć plan domu, który nie będzie mały, a jednocześnie doskonale wpisze się w niewielką nawet działkę.

Oczywiście możesz zdecydować się na indywidualny projekt, ale po co tracić czas na poszukiwanie inspiracji i tworzenie własnej wizji? Po co wydawać mnóstwo pieniędzy? Gotowe projekty domów na wąską działkę prezentują się równie okazale i są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. I wcale nie musisz obawiać się, że gotowe projekty domów są powtarzalne. Istnieje bowiem niewielkie prawdopodobieństwo, że Twój sąsiad postawi dokładnie taki sam dom, jak Twój. Jest wiele różnych wariantów, które dają wielość możliwości.

W ofercie pracowni projektowej Dobre Domy znajdziesz zarówno projekty klasyczne, jak i odzwierciedlające zamiłowanie do nowoczesności. Pojawiają się opcje domów parterowych, jak i z poddaszem. Mogą posiadać także miejsce garażowe.

Poza projektem, otrzymasz także zestawienie materiałów potrzebnych do budowy domu w stanie surowym, zestawienie powierzchni ścian, zbiór poradników w zakresie wyboru materiałów budowlanych. Ponadto otrzymasz bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji. A jeśli będziesz potrzebować zmian w samym projekcie domu, możesz zapytać o bezpłatną wycenę.

Gotowe projekty domów to dowód na to, że wąska działka wcale nie jest przeszkodą do realizacji pragnień o zamieszkaniu we własnych czterech ścianach.

www.dobredomy.pl – projekty domów – wybierz projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami!

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe