https://www.high-endrolex.com/43 Wybór domu w Bułgarii. Koszarica i Cholakova Cheshma. Domy do 100 tys. euro

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły15 05 2023

Wybór domu w Bułgarii. Koszarica i Cholakova Cheshma. Domy do 100 tys. euro

Kupno nieruchomości za granicą to marzenie wielu ludzi. Jednym z popularnych kierunków jest Bułgaria, gdzie można w pięknych miejscach kupić nieruchomość. Wśród tych miejsc znajdują się między innymi Koszarica i Cholakova Cheshma, które przyciągają wielu zagranicznych nabywców. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tym miejscowościom, a także przedstawimy dane statystyczne na temat rynku nieruchomości w Bułgarii.

Koszarica: spokojne miejsce w pobliżu morza

Koszarica to niewielka miejscowość położona około 5 km od popularnego kurortu Słoneczny Brzeg. Znajduje się na stoku pasma górskiego Stara Płanina, co daje piękne widoki na okolicę. To spokojne miejsce z dala od zgiełku i hałasu, gdzie można odpocząć wśród natury. Według danych ze strony Numbeo, średnia cena metra kwadratowego mieszkania Bułgaria w centrum Koszaricy wynosi około 1 600 BGN (około 820 EUR), co oznacza, że można w tym miejscu znaleźć nieruchomości w przystępnej cenie. W 2020 roku sprzedano tam 105 nieruchomości, w tym 45 domów i 60 mieszkań, podaje portal Imot.bg.

Koszarica oferuje wiele atrakcji turystycznych, takich jak plaże, zabytki i muzea. W pobliżu znajdują się również duże miasta - Burgas i Warna, w których można znaleźć różnorodne rozrywki i usługi.

Cholakova Cheshma: nowoczesne osiedle w sąsiedztwie natury

Piękne nowoczesne osiedle Cholakova Cheshma jest położone w malowniczej dolinie, około 3 km od Słonecznego Brzegu. Składa się ono z niewielkich domków jednorodzinnych oraz kilku małych bloków mieszkalnych. Wszystkie nieruchomości są nowe i wyposażone w nowoczesne udogodnienia.

Według danych ze strony Numbeo, średnia cena metra kwadratowego mieszkania w centrum miejscowości Cholakova Cheshma wynosi około 2 500 BGN (około 1 280 EUR). Cieszą się sporą popularnością: jak podaje portal Imot.bg, w 2020 roku sprzedano tam 114 nieruchomości, w tym 74 domy i 40 mieszkań.

Większość mieszkań w Cholakovej Cheshmie ma widok na piękne krajobrazy i oferuje dostęp do natury. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i ciszę. W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne, a także atrakcje - wodospady i jeziora. Jednocześnie osiedle znajduje się w pobliżu dużych miast - Burgas i Warna, co umożliwia łatwy dostęp do różnorodnych usług i rozrywek.

Bułgaria to atrakcyjny rynek nieruchomości, a Koszarica i Cholakova Cheshma są popularnymi miejscowościami wśród zagranicznych nabywców. W obu miejscach można znaleźć nieruchomości w przystępnych cenach, zwłaszcza w porównaniu z innymi krajami europejskimi, w tym z Polską. W 2020 roku w Koszaricy i Cholakovej Cheshmie sprzedano łącznie ponad 200 nieruchomości, co świadczy o rosnącej popularności tych miejsc. Taka inwestycja - to wspaniały pomysł na nabycie mieszkania zarówno na własny użytek, jak i w celu prowadzenia biznesu. Według raportu firmy Colliers International, w 2021 roku wynajem mieszkań stał się bardziej popularny wśród mieszkańców Bułgarii, ze względu na stabilność cen wynajmu i elastyczność. To oznacza, że zakup nieruchomości w Bułgarii może być dobrym wyborem dla tych, którzy szukają pięknych miejsc do zamieszkania lub inwestowania.

Reasumując, Koszarica i Cholakova Cheshma to atrakcyjne miejsca dla tych, którzy szukają spokojnego miejsca w pobliżu morza oraz dostępu do natury. Znajdują się w pobliżu dużych miast, co umożliwia łatwy dostęp do różnorodnych usług i rozrywek, a dodatkowo są miejscowościami, w których każdy ma możliwość zakupu naprawdę tanich nieruchomości.

Dlatego wybierz to, co odpowiada Twojemu gustowi i preferencjom, a na pewno będziesz zadowolony z nieruchomości.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe