eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły28 05 2021

Pruszcz Park to osiedle, w którym warto zamieszkać

Pruszcz Gdański jest świetnym miejscem do zamieszkania z wielu powodów - nowoczesne kompleksy mieszkaniowe dewelopera Szymichowski zapewniają wysoką jakość i standard życia w bliskim sąsiedztwie centrum miasta. Pierwszą inwestycją, która stanowi wizytówkę Dewelopera jest Osiedle Olszewskiego, zaś obecnie trwają prace nad budową drugiego kompleksu w bliskim sąsiedztwie wcześniejszej inwestycji – Pruszcz Park charakteryzować ma duża ilość zieleni i świetna lokalizacja.

Mieszkania dla każdego

W skład inwestycji wchodzić będą lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Mieszkania na parterze zyskają dostęp do prywatnych ogródków, zaś te na wyższych piętrach do wygodnych balkonów. Wszyscy mieszkańcy będą mogli korzystać z uroków mieszkania pośród zieleni, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta.

 

inwestycja

 

W niektórych lokalach możliwe będzie wydzielenie osobnej kuchni, w większości mieszkań znajdą się pomieszczenia gospodarcze, które łatwo będzie można przekształcić w dodatkową toaletę czy garderobę. Na parterach wybranych budynków wydzielone zostały również lokale usługowe, które umożliwią kompleksową obsługę całego kompleksu.

Osiedle Pruszcz Park oferować będzie wysoki standard, również pod względem wyróżniającej się architektury budynków. Motyw przewodni projektu osiedla to bliskość z naturą, dlatego budynki mieszkalne oraz części wspólne będą cechować się połączeniem naturalnych materiałów, co pozwoli na uzyskanie eleganckiej i nowoczesnej całości.

 

mieszkania dla każdego

Położenie

Kolejnym atutem osiedla jest wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja. Nowe osiedle powstaje przy ulicy Raciborskiego i Cichej w świetnie skomunikowanej części miasta. Mieszkańcy będą mieli dostęp do rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej, a dzięki położeniu w pobliżu obwodnicy również dojazd do Trójmiasta prywatnym środkiem transportu nie będzie stanowił problemu.

Mieszkańcy w okolicy znajdą wiele sklepów usługowych, placówki medyczne, urzędy, szkoły i przedszkola, a także miejsca kultury. Bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiasta oraz rozwinięta sieć komunikacyjna są zdecydowanie ważnymi atutami nowej inwestycji.

Pruszcz Park

Atrakcyjne osiedle z „zielonym sercem”

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, tym co ma wyróżniać Pruszcz Park wśród podobnych inwestycji, jest nacisk kładziony na połączenie miejskiej infrastruktury z naturą. Na terenie osiedla znajdować będą się małe parki pełne ciekawej roślinności i architektury, zieleń będzie również obecna w przestrzeniach wspólnych wewnątrz budynków. Deweloper Szymichowski buduje osiedle nowoczesne, które będzie harmonijne, blisko człowieka i natury – mieszkańcy będą czuć się jak w prawdziwym parku. Kierunek, w jakim poszedł Deweloper, świadczy o dobrym zrozumieniu potrzeb współczesnego mieszkańca miasta jak i współczesnych, światowych trendów. Osiedle Pruszcz Park jest idealne dla osób, które chcą korzystać z zalet, jakie oferuje mieszkanie w aglomeracji, ale pragnie również powrócić do korzeni – nie tylko w sensie metaforycznym. Dlatego też Pruszcz Park to jedno z ciekawszych osiedli, jakie powstają obecnie na Pomorzu.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe