https://www.high-endrolex.com/43 Nowe inwestycje w warszawskim Wilanowie

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły30 06 2020

Nowe inwestycje w warszawskim Wilanowie

Wilanów to prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy. Bezapelacyjnie jest też najbezpieczniejszym i prawdopodobnie najbardziej komfortowym miejscem do życia w stolicy kraju, łączącym zalety oddalenia od centrum Warszawy, pięknych krajobrazów i pełnej funkcjonalności obszaru miejkiego. Chociaż deweloperzy napotykają coraz większe problemy ze znalezieniem nowych gruntów pod inwestycje, nowych realizacji nie brakuje.

Swoisty „boom” na Wilanów, wówczas przede wszystkim samo miasteczko Wilanów, rozpoczął się kilkanaście lat temu. Dzielnica ta zmieniła się już nie do poznania. Warszawskie osiedle zaprojektowane od podstaw w ramach tzw. „masterplanu”, przyciąga rodziny z dziećmi, osoby lubiące aktywny tryb życia, świeże powietrzne, wygodę i bliskość terenów zielonych.

 

osiedle na Wilanowie

 

Nowe osiedla mieszkaniowe w Wilanowie powstają cały czas. Choć w bezpośrednim otoczeniu Świątyni Opatrzności Bożej raczej nie znajdziemy już mieszkań z rynku pierwotnego, o tyle nie brakuje ich w sąsiedztwie.

Obecnie realizowanych jest kilkadziesiąt różnych inwestycji deweloperskich w Wilanowie. Należą do nich m.in. Tulip Wilanów, B8, Wilania, czy Ogrody Wilanowskie. Bez względu na dewelopera wszystkie oferty łączy wysoki poziom komfortu oraz interesująca stylistyka – na Wilanowie nie znajdziemy typowych „mrówkowców” w starym stylu, ani bardzo wysokiej zabudowy. Trzeba przyznać, że architektura od zawsze była jednym z „asów” dzielnicy Wilanów i to się nie zmieniło. Wyższy standard obejmuje nie tylko części mieszkalne, ale też części wspólne – to tradycja w ofercie developer Dor Group, do którego należy powstająca inwestycja mieszkaniowa Wilanów Infinity. W inwestycji na Bemowie, której sprzedaż już się zakończyła, developer ten oferował np. strefę rekreacji z salą fitness.

 

Nie tylko mieszkania, ale również wille – jak zmienia się Wilanów?

Z pewnością Wilanów ewoluuje, a dotychczasowe centrum w postaci miasteczka Wilanów będzie tylko jednym z wielu lokalnych centrów. Zielone Tarasy Wilanów i okoliczna zabudowa wraz z terenami zielonymi mogą być kolejnym sercem dzielnicy. Zabudowa Błoni Wilanowskich pod względem klimatu architektonicznego coraz bardziej zaczyna rozlewać się także na okoliczne tereny. Wilanów przede wszystkim staje się coraz większy i gęściej zaludniony.

Wraz z tą tendencją można dostrzec, że rynek nieruchomości pierwotnych Wilanowa znacznie się zdywersyfikuje. Powstaje wciąż mnóstwo nowych mieszkań na Wilanowie w budynkach wielorodzinnych, ale szybko rozwija się też tradycyjna dla tej dzielnicy zabudowa jednorodzinna. Dominuje zabudowa bliźniacza lub pełnowymiarowe, luksusowe wille. W tym zakresie z nowo powstających inwestycji warto chociażby wymienić Nadwiślańskie Wille AM Invest i projekt Syta 21 dewelopera En Casa Premium Real Estate.

 

Wilanów

 

Nowe osiedla na Wilanowie potrzebują infrastruktury

Ogromnym wyzwaniem dla dalszego rozwoju Wilanowa będzie rozłożenie zabudowy w taki sposób, aby w każdym miejscu istniał równie dobry dostęp do usług, punktów sprzedaży, gastronomii, oferty rekreacyjnej, edukacyjnej i sportowej.

Wilanów to wciąż dzielnica przyszłości. Dużo nowych inwestycji w Wilanowie stawia na coraz wyższy poziom pomimo tego, że jest on już teraz niezwykle wysoki. Osoby, które szukają dobrego miejsca do życia w stolicy, z pewnością powinny zapoznać się z bieżącą ofertą mieszkań z rynku pierwotnego na Wilanowie lub z zabudową jednorodzinną. Południowa obwodnica Warszawy zapewni tej dzielnicy jeszcze lepszą komunikację oraz wyjazd z miast i po jej oddaniu można się spodziewać wzrostu cen nieruchomości w tej dzielnicy.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe