eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły15 07 2019

Nowoczesne i korzystnie położone mieszkanie w Krakowie? Poznaj nowe Apartamenty Sąsiedzka!

Apartamenty Sąsiedzka to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Sąsiedzka, w krakowskiej dzielnicy Dębniki. Jej znakiem rozpoznawczym jest niska, 3-piętrowa zabudowa zaprojektowana w nowoczesnym stylu oraz kameralny charakter całej inwestycji. Nowe mieszkania w Dębnikach znajdują się ponadto w doskonałej lokalizacji, która pozwala wszystkim ich mieszkańcom na wygodny dojazd do pracy, szkoły i na zakupy.

Nowoczesne apartamenty Sąsiedzka i ich położenie na mapie Krakowa

Debniki Kraków

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa przy ul. Sąsiedzkiej na osiedlu Dębniki oferuje dogodny dojazd do centrum Krakowa oraz pozostałych dzielnic miasta. Jej korzystne położenie docenią także osoby niezmotoryzowane lub preferujące poruszanie się komunikacją miejską – w niewielkiej odległości od osiedla zlokalizowane są bowiem przystanki autobusowe i tramwajowe, co pozwala szybko i wygodnie dotrzeć w praktycznie każdy rejon Krakowa. Taka lokalizacja inwestycji sprawia, że jej mieszkańcy mogą szybko i sprawnie dojechać do pracy, szkoły, na uczelnię oraz dostać się do centrum miasta.

Nowe mieszkania w Dębnikach to także doskonały wybór dla osób aktywnych, które chcą mieć zapewniony dostęp do miejsc idealnych do biegania, wypoczynku na łonie natury oraz uprawiania sportów. W odległości zaledwie 1 km od Apartamentów Sąsiedzka położone jest Centrum Sportu i Rekreacji Cascada oraz Krakowski Klub Jazdy Konnej. Miłośnicy długich spacerów, biegania i wypoczynku pełnych zieleni miejscach mogą natomiast wybrać się do Lasu Borkowskiego, który leży w odległości zaledwie 1,6 km od inwestycji. Zaletą, którą docenią studenci oraz ich rodzice jest także bliskość kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, który mieści się 1,4 km od Apartamentów Sąsiedzka.

Apartamenty sąsiedzka

Nowe mieszkania w Dębnikach – co mają do zaoferowania swoim przyszłym mieszkańcom?

Nowie mieszkania w Dębnikach wyróżniają się niską, 3-kondygnacyjną zabudową, która zaprojektowana została zgodnie z aktualnie obowiązującymi trendami architektonicznymi. Wszystkie dostępne w sprzedaży apartamenty posiadają duże, przestronne balkony i modne przeszklenia, które gwarantują ich wnętrzom doskonałe doświetlenie przez cały rok. Mieszkania położone na dolnym piętrze dysponują ponadto własnymi ogródkami, z których największy ma aż 135 m2 powierzchni.

Atutem inwestycji jest dostępność miejsc parkingowych zlokalizowanych w garażu podziemnym, dzięki którym każdy mieszkaniec może bezpiecznie przechowywać swoje auto oraz mieć do niego łatwy i szybki dostęp. Apartamenty Sąsiedzka na tle innych inwestycji mieszkaniowych w Dębnikach wyróżniają się nowoczesnym designem oraz wykończeniem zgodnym z najnowszymi trendami architektonicznymi. Do realizacji projektu wykorzystane zostały wyłącznie najlepszej jakości, sprawdzone materiały, co gwarantuje ich mieszkańcom trwałość i bezproblemowe użytkowanie mieszkania przez wiele kolejnych lat. Dostępne w sprzedaży nowe mieszkania Dębniki - Invest House można kupić już teraz, a zakończenie budowy całego kompleksu zaplanowane jest na IV kwartał 2019 r.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe