https://www.high-endrolex.com/43 Rynek mieszkaniowy w Poznaniu – na co zwrócić uwagę?

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły28 06 2019

Rynek mieszkaniowy w Poznaniu - na co zwrócić uwagę?

Rynek mieszkaniowy w Poznaniu rozkwita. Od roku 2016 sukcesywnie rośnie liczba mieszkań na sprzedaż. W tym przypadku także mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice to temat wyjątkowo gorący. Jak będzie wyglądał rok 2019 dla deweloperów i mieszkańców Poznania?

Wzrost liczby ofert w Poznaniu

Rok 2018 był dla deweloperów najlepszy właśnie w stolicy Wielkopolski. Przybyło aż 31.6 procenta mieszkań w porównaniu do poprzedniego roku! Prześcignęliśmy tym wynikiem nawet Warszawę. Inwestorzy zacierali więc ręce i nie zamierzali zwalniać. Mimo tego, jednak ten rok ma być nieco gorszy. Nie zmienia to jednak faktu, że obecnie na rynku mieszkaniowym znajduje się ponad 5 tysięcy mieszkań! Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice także się do tej puli zaliczają!

Nie tylko dla siebie

Deweloperów zachęca do inwestycji nie tylko dobra sytuacja i fakt, że coraz więcej osób decyduje się na kupno własnego M. Obecnie rośnie też liczba zainteresowanych kupnem, aby następnie utrzymywać się z wynajmu. Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice to idealne miejsce na tego typu działalność, szczególnie, że Naramowice łączą ze sobą dwie najważniejsze cechy dobrego lokum: bliskość zarówno do terenów zielonych (Żurawiniec, Warta), ale także do ścisłego centrum. Z tego względu cieszy się popularnością szczególnie wśród młodych rodziców, nowożeńców, ale także zabieganych singli, którzy szukają odrobiny oddechu w codzienności.

Skąd wziąć fundusze?

To prawdopodobnie najtrudniejszy temat dla wielu z nas. Większość z nas nie dysponuje odpowiednimi środkami finansowymi, żeby kupić mieszkanie od tak, za gotówkę, czy posiłkując się jedynie niewielkim kredytem. Zakup za kilkaset tysięcy złotych wymaga jednak od nas zaciągnięcia sporego kredytu. Pod koniec 2018 roku banki zaostrzyły swoją politykę kredytów hipotecznych, Dlatego zanim zaczniemy szukać idealnego lokum, zorientujmy się najpierw jak wyglądają nasze szanse w kwestii kredytowania.

Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice

Jak już wspomnieliśmy, warto przyjrzeć się inwestycjom powstającym na poznańskich Naramowicach. Ta część miasta rozwija się coraz prężniej. Powstają tu co roku nowe udogodnienia. Niedaleko znajdziemy centra handlowe, apteki, szkoły, Uniwersytet, ośrodki zdrowia i duże sklepy. Dodatkowo już w 2022 roku powstanie nowa linia tramwajowa! Podróże i komunikacja staną się wtedy jeszcze łatwiejsze.

Powstające tu nowe osiedle – Nove Olendry, szczególnie zasługuje na naszą uwagę. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ich mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice to pewna inwestycja, która przyniesie nam pewność i najwyższą jakość. Holenderska firma Novaform to sprawdzeni profesjonaliści, którzy posiadają spore doświadczenie w budownictwie. Ich nowa inwestycja to pewność wykonania i materiałów najwyższej jakości. Dzięki świadomości ekologicznej, wykorzystają technologiczne nowinki, aby mieszkańcom Novych Olendrów żyło się łatwiej. Zastosowana zostanie fotowoltaika, która zasili części wspólne osiedla. Jak sami o sobie piszą: niezwykły design, prostota, przestrzeń oraz funkcjonalne i ekologiczne rozwiązania to atuty inwestycji.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę noveolendry.pl.RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe