https://www.high-endrolex.com/43 Kilka słów o piecach przemysłowych

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły14 05 2018

Kilka słów o piecach przemysłowych

W przemyśle bardzo częste zastosowane maja piece przemysłowe – np. obrotowe. Dlaczego są tak bardzo popularne? Co przeważa za wyborem właśnie takiego urządzenia? Odpowiedź na te i inne pytana znajdziesz w naszym artykule.

W przemyśle często stosuje się również piece szybowe. Obydwa rodzaje mogą być używane np. w przedsiębiorstwach zajmujących się ceramiką. W produkcji produktów ceramicznych jedną z najważniejszych ról odgrywają odpowiednie piece przemysłowe, które są wyposażone w nowoczesne rozwiązania sterujące, dzięki którym obsługa urządzenia jest bardzo prosta, a sama praca pieca przebiega bez zakłóceń. W przypadku produkcji ceramiki należy pamiętać o tym, że jest to praca wieloetapowa. Na początku należy wykonać mieszankę, z której powstanie masa ceramiczna. Kolejnym krokiem jest uformowane docelowego produktu (np. naczynia) z tej własne masy. W ostatnim etapie produkcji otrzymany produkt się suszy i wypala, aby uzyskać odpowiednią trwałość i jakość. Masę używaną na produkcji należy dobierać do swoich potrzeb. Kiedyś najpopularniejsza była glina, a teraz stosuje się nowoczesne mieszanki – najczęściej jest to glina połączona z kwarcem, tytanem czy tlenkiem aluminium. Takie mieszanki pozwalają otrzymać trwalszy produkt, bardziej estetyczny i bardziej podatny na formowana, co pozwala wykonać np. naczynia wedle nawet najbardziej wymyślnego projektu.

 

piece przemysłowe

 

Piece przemysłowe obrotowe – co warto wiedzieć i gdzie można kupić taki piec?

Piece przemysłowe obrotowe mają zbiorniki o kształcę cylindra, który obraca się wokół własnej osi z dość małą prędkością. Zarówno piece obrotowe jak i szybowe można zamówić w firmach specjalizujących się w produkcji tego typu urządzeń. Doskonałym przykładem takiego przedsiębiorstwa jest firma z wieloletnim doświadczeniem, o której można więcej poczytać na stronie www.uniserv.pl. Profesjonalne firmy oferujące piece przemysłowe dodatkowo dają swoim klientom kompleksową obsługę, począwszy od budowy, poprzez montaż aż do ewentualnych prac remontowych już stosowanych urządzeń w danym przedsiębiorstwie produkcyjnym.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe