https://www.high-endrolex.com/43 Gdzie tanio kupić mieszkania w Wielkopolsce?

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły29 03 2018

Gdzie tanio kupić mieszkania w Wielkopolsce?

Wielkopolska to bardzo rozchwytywany region w Polsce – ściągają tutaj osoby z całego kraju, skuszone wizją mieszkania w naprawdę pięknych, rozwijających się okolicach. Okazuje się jednak, że mieszkania w sercu Wielkopolski, jakim jest Poznań bardzo często są poza zasięgiem wielu osób. Co wtedy? Nie trzeba się martwić, ani rezygnować z marzenia o Wielkopolsce, bowiem okazuje się, iż w wielu mniejszych miejscowościach można kupić tanie, ale i w dobrym standardzie mieszkania.

Gdzie tanio kupić mieszkania w Wielkopolsce?

W szczególny sposób warto zwrócić uwagę na te 5 miejsc na mapie tego województwa:

  • Konin
  • Koło
  • Turek
  • Września
  • Słupca

Warto pokrótce przyjrzeć się temu, co oferuje rynek nieruchomości w poszczególnych, wyżej wymienionych miejscowościach – a jak się okazuje jest pod tym względem dość interesująco. Zacznijmy od Konina.

 

konin

 

Konin

Konin to malownicza miejscowość w Wielkopolsce o licznych walorach, przyjaznej infrastrukturze i dużym potencjale. Osoby, które zdecydują się zamieszkać w tej okolicy mogą przebierać w dość interesujących propozycjach tanich mieszkań, nierzadko ulokowanych w najbardziej interesujących obszarach tego miasta.

Ceny naprawdę interesujących mieszkań z rynku wtórnego zaczynają się tutaj od 100 tysięcy złotych – idealnym przykładem takiego zapewniającego najlepszy stosunek cen do jakości jest oferta mieszkania mieszczącego się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku mieszkalnego przy ul. Tuwima. Jest to 2 pokojowy lokal w samym centrum miasta o metrażu 35,3 m2. Bardzo jasny i przestronny zachęca nie tylko świetną lokalizacją, ale też wyżej wspomnianą ceną - 2974,50 zł za każdy m2, co daje 105 000 za całość.

Koło

Koło jest jednym ze starszych polskich miast i równocześnie potwierdzeniem znanego w naszym kraju porzekadła „stary, ale jary”. Dlatego też rynek nieruchomości jest tutaj bardzo dynamiczny, wciąż pojawiają się coraz to nowsze osoby zainteresowane mieszkaniem w tej jakże obiecującej okolicy. Jak się okazuje – nikt nie będzie rozczarowany, jeśli szuka ładnego ale taniego mieszkania w tym miejscu, bowiem nie brakuje miłych dla oka, komfortu i portfela propozycji. Ceny zaczynają się podobnie jak w Koninie od około 100 tys złotych wzwyż, przy średniej cenie 150 000 zł za już naprawdę atrakcyjne mieszkanie.

Turek

Turek jest kolejną wartą zauważenia okolicą, w której mieszkania są i tanie i ładne. Bez nadmiernego rozwijania tematu przytoczyć wystarczy następujące przykłady - kawalerka przy ul. Stawickiego – nie dość, że tania to jeszcze z niskim czynszem jako bonusem. Znajdująca się na 2 piętrze nieruchomość o metrażu 27 m2 to jedyne 95 000 złotych (w przeliczeniu 3 518,52 zł za m2). Bardzo elegancka okazja. Inny przykład, nieco droższy – ale niezmienny jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Przenosimy się na ul. Wyzwolenia, tam na IV piętro, czeka 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i o powierzchni 47,6 m2, za uwaga: 130 000 zł! Bardzo obiecująca propozycja!

Września

Piękna Września to kolejny cel poszukujących mieszkania w Wielkopolsce. Z jej urokiem i perspektywami na przyszłość nic dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się właśnie tym rynkiem nieruchomości. Ceny plasują się tutaj bardzo podobnie, jak w pozostałych omawianych miejscowościach. Już za około 100 tysięcy złotych można zakupić całkiem przyzwoitą nieruchomość o dobrym standardzie. Większość jest w bardzo dobrych lokalizacjach, z których ma się świetny dostęp do innych części miasta, jak i krajowych dróg.

Słupca

Na końcu naszej listy widnieje gmina Słupca – naprawdę urocze miejsce na mapie Wielkopolski. Tutaj jednak warto zwrócić uwagę na absolutnie najbardziej okazyjną cenowo ofertę, z wszystkich przytoczonych. Cena – jedyne 45 000 złotych i to 2 pokoje + kuchnia. Co więcej – powierzchnia to aż 61,42 m2 (!). Jedyny mankament jest taki, iż mieszkanie nadaje się do remontu, ale ten mały minus wynagradzają plusy: 2 ar działki + 2 pomieszczenia gospodarcze. Przy tak atrakcyjnej stawce za m2 (732,66 zł) ciężko sobie odmówić zakupu mieszkania i wyremontowania go dokładnie według własnych preferencji.

Zobacz więcej tanich mieszkań w Wielkopolsce na portalu abanieruchomości.pl

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe