https://www.high-endrolex.com/43 Kiedy warto kupić mieszkanie od dewelopera?

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły23 03 2018

Kiedy warto kupić mieszkanie od dewelopera?

Mieszkanie musi spełniać wiele potrzeb: zarówno odnośnie do lokalizacji, standardu, jak i infrastruktury samego osiedla. Oferta mieszkań z rynku pierwotnego wciąż rośnie w siłę, a firmy proponują coraz ciekawsze rozwiązania i ceny dostosowane do potrzeb różnych klientów. Można wybierać pomiędzy małymi kawalerkami, 2-3 pokojowymi mieszkaniami, albo dużymi apartamentami. Lokal z rynku pierwotnego pozwala na dostosowanie rozkładu do naszych potrzeb, np. stworzenie garderoby czy spiżarni. Wielu deweloperów pozwala na wprowadzanie indywidualnych rozwiązań już w trakcie realizowania inwestycji.

 

fot. azbudownictwo.com

fot. azbudownictwo.com

 

Kolejna istotna kwestia to lokalizacja nowych osiedli, która w większości przypadków jest wyjątkowo atrakcyjna. W przypadku budynków z rynku pierwotnego mamy szeroki wybór spośród pięknie urządzonych i dobrze umiejscowionych mieszkań. Tak szeroka oferta pozwala na dopasowanie lokalizacji do potrzeb konkretnego klienta, np. na stronie www.azbudownictwo.com znajdziemy mieszkania dla rodzin z dziećmi na osiedlach usytuowanych na obrzeżach miasta, a dla młodych i aktywnych – apartamentowce w samym centrum oraz inne inwestycje deweloperskie we Wrocławiu. Wybierając mieszkanie z rynku wtórnego, często musimy liczyć się z tym, że w przypadku dobrej ceny lub niezłego stanu budynku, będziemy musieli pogodzić się z gorszą lokalizacją.

Osiedle na miarę Twoich potrzeb

Tym, co przemawia za wyborem nowego mieszkania, jest również możliwość negocjacji. Na rynku pierwotnym spotkamy się z dużą konkurencją, dlatego deweloperzy często przewidują różne kuszące dodatki, promocje i gratisy. Zazwyczaj można negocjować cenę, a także uzyskać dostęp do różnego rodzaju udogodnień, np. gratisowego miejsca parkingowego czy zniżki na materiały wykończeniowe. Tego typu mieszkania mają również zdecydowanie mniej wad. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów pozwalają na obniżenie kosztów zużycia energii i zaoszczędzenie na opłatach.

Nowe budownictwo zapewnia wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań, a wszelkiego rodzaju wady ukryte są najczęściej drobne i wykrywane już na etapie odbioru technicznego. Podczas odbioru spisuje się protokół, do którego możemy zgłosić każde niedociągnięcie. Deweloper ma obowiązek jak najszybciej doprowadzić budynek do standardu ustalonego w umowie. Dopiero wtedy należy podpisać protokół odbiorczo-zdawczy. Co więcej, każde nowo wybudowane osiedle jest wyposażone w plac zabaw, zielone tereny, wygodne miejsca parkingowe i nowe chodniki. Zazwyczaj dostosowuje się je również do potrzeb osób niepełnosprawnych – korytarze są odpowiednio szerokie, a w wyposażeniu budynku znajdują się windy i specjalne podjazdy.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe