https://www.high-endrolex.com/43 Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera przed podpisaniem umowy?

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły19 02 2018

Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera przed podpisaniem umowy?

Chociaż obecnie, za sprawą ustawy deweloperskiej, kupujący nieruchomości są już dobrze chronieni, to jednak dla pewności zawsze warto sprawdzić wiarygodność dewelopera przed podpisaniem z nim umowy. O czym powinniśmy wtedy pamiętać?

Dla wielu z nas kupno mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji finansowych w życiu. Warto mieć pewność, że swoje wymarzone M kupimy od zaufanego dewelopera. Aby wybrać najlepszą firmę, powinniśmy zasięgnąć opinii w różnych źródłach.

 

deweloper

 

Opinie z pierwszej ręki

Najlepiej mieć opinię o deweloperze z pierwszej ręki – od kogoś, kto już podpisał z nim umowę. W znalezieniu takich opinii mogą pomóc nam media społecznościowe. Możemy znaleźć wtedy osoby, które mogą powiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach.

 

Dni otwarte

Wiele biur deweloperskich organizuje również tak zwane dni otwarte. Dzięki nim możemy dowiedzieć się więcej o samym deweloperze, a także o jego aktualnej ofercie. Pracownicy biura mogą również zaprezentować nam realizowane inwestycje, dlatego jeśli jesteśmy zdecydowani na jakieś mieszkania na sprzedaż Wrocław czy w innej lokalizacji, warto wybrać się na takie wydarzenie.

 

Targi mieszkaniowe

Co roku w największych miastach w Polski odbywają się targi mieszkaniowe. Podczas targów swoje oferty prezentują różni deweloperzy – to okazja, aby zapoznać się z różnymi propozycjami w jednym miejscu, a także dowiedzieć się więcej o deweloperach.

 

KRS – Krajowy Rejestr Sądowy

W bazach Krajowego Rejestru Sądowego możemy znaleźć informacje o dane firmie deweloperskiej i jej stanie prawnym. Sprawdzimy też, czy nie zalega ze spłatą podatków lub nie jest w upadłości.

 

Bazy dłużników

Bazy dłużników również mogą dać nam obraz o tym, w jakim stanie jest dany deweloper. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, czy nie ma jakichś niespłaconych długów.

 

Podsumowując, mamy wiele sposobów na to, aby sprawdzić wiarygodność dewelopera. Warto zapoznać się bliżej z informacjami na jego temat, aby mieć pewność, że umowę podpisujemy z taką firmą, która rzeczywiście jest godna zaufania i zapewni nam bezproblemową transakcję.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe