https://www.high-endrolex.com/43 Wilanów najchętniej polecany przez mieszkańców

Znacznym zainteresowaniem na Wilanowie cieszą się również domy, które są ciekawą alternatywą dla dużych mieszkań i apartamentów. Coraz więcej rodzin, mając do wyboru dom czy mieszkanie, stawia na to pierwsze

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły15 11 2017

Wilanów najchętniej polecany przez mieszkańców

Wilanów jest dzielnicą o bardzo dużym potencjale, która dzięki kolejnym, dobrze zaplanowanym inwestycjom, nieustannie podnosi swój prestiż. O dobrej renomie Wilanowa świadczą także wysokie oceny w rankingach popularności, wystawiane przez samych mieszkańców.

Dzielnica doceniana przez rodziny

Otodom – najpopularniejszy serwis z ogłoszeniami nieruchomości, przygotował zestawienie najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy. Według najnowszego Rankingu Dzielnic Otodom, Wilanów może się poszczycić najwyższym współczynnikiem rekomendacji mieszkańców. Dzielnica została najwyżej oceniona za bezpieczeństwo, czystość oraz za zadbaną okolicę. Wilanów zajął także drugie miejsce w kategoriach związanych z możliwościami spędzania wolnego czasu (tuż za Śródmieściem) oraz z oceną własnych sąsiadów (za Wesołą).

Wilanów jest doceniany zwłaszcza za funkcjonalnie zaprojektowany układ urbanistyczny oraz spójną i nowoczesną architekturę, która nieustannie się rozwija. Jest to bardzo przyjazna dzielnica wybierana często przez rodziny z dziećmi, dlatego też największym zainteresowaniem cieszą się duże powierzchnie zarówno dla kupujących mieszkania, jak i najemców – zauważa Agata Polińska z serwisu Otodom.

Dom zamiast apartamentu

Znacznym zainteresowaniem na Wilanowie cieszą się również domy, które są ciekawą alternatywą dla dużych mieszkań i apartamentów. Coraz więcej rodzin, mając do wyboru dom czy mieszkanie, stawia na to pierwsze. Potwierdza to Mirosław Wojtas, prezes spółki Notica Investment, realizującej projekt osiedla Cicha Dolina na Wilanowie.

Nasze osiedle domów w zabudowie szeregowej dedykowane jest osobom, które nie chcą mieszkać w mieszkaniu, lecz pragną przestrzeni i większego spokoju, jednocześnie nie rezygnując z udogodnień jakie oferuje duże miasto. Dobry dojazd do centrum Warszawy, bliskość terenów zielonych oraz infrastruktury rekreacyjno-usługowej stanowi atrakcyjną ofertę dla wszystkich marzących o własnym domu – podsumowuje Mirosław Wojtas.

Tramwaj do poprawi komunikację w dzielnicy

Już za kilka lat mieszkańcy Wilanowa zyskają dostęp do linii tramwajowej, która znacznie ułatwi połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami. Na początku października władze Warszawy podpisały umowy na unijne dofinansowanie projektu. Linia tramwajowa, której koszt budowy wyniesie prawie 1,2 mld zł, a długość osiągnie niemal 12 km, składać się będzie z 18 przystanków. Wyznaczona trasa zacznie się od Dworca Zachodniego – ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. przez Rakowiecką, Belwederską, Jana III Sobieskiego do Miasteczka Wilanów. Jak wynika z informacji podanych na stronie tramwajdowilanowa.pl. przykładowa podróż z Wilanowa Zachodniego do stacji metra Centrum wyniesie zaledwie 25 min., a prace budowlane pierwszych odcinków mają ruszyć już w 2019 r.

 

Źródło:Otodom.pl,Grupa Emmerson S.A., 11.2017

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe