eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły03 09 2017

Jak stworzyć elegancki i wytrzymały taras na lata?

Przestrzeń wokół domu bardzo często wykorzystywana jest przez właścicieli posesji jako miejsce przeznaczone do relaksu i spędzania wolnego czasu. Doskonale sprawdzi się ono podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną stanowiąc idealną przestrzeń do przyjęć w letnie wieczory. Dlatego też warto zadbać, aby taras wykonany został estetycznie i solidnie – taki efekt końcowy gwarantują produkty firmy Polbruk.

 

taras

 

Przydomowy taras to nie tylko miejsce, które spełnia funkcję praktyczną, ale też przestrzeń do spędzania wolnego czasu i relaksu. Jeśli zostanie źle zaprojektowany lub wykonany ze złej jakości materiałów, szybko straci na urodzie, a domownicy niechętnie będą na nim przebywać. Aby uniknąć tych problemów, należy poświęcić nieco uwagi podczas wykonywania projektu i wybierania materiałów. Wszystkie te kwestie są niezwykle istotne dla uzyskania pięknego tarasu, który będzie funkcjonalny, a zarazem estetyczny i idealnie dopasowany do elewacji budynku.

 

Taras na gruncie – poznaj zalety tego rozwiązania

Zbudowanie przydomowego tarasu na gruncie to rozwiązanie prostsze, a przy tym tańsze, niż wylewanie betonu i układanie na nim płytek ceramicznych. Jego powierzchnia może mieć niemal dowolny kształt, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Płyty tarasowe powinny być w tym przypadku układane na miękkim podłożu, ponieważ korzystanie z nawierzchni nie wiąże się z tak dużym obciążeniem, jak np. ma to miejsce przy podjazdach na samochody. Oferta Polbruk to wiele ciekawych rozwiązań, zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i fakturę, czy rozmiary płyt. Pozwala to stworzyć taras doskonale pasujący do budynku, prezentujący się niezwykle estetycznie, a przede wszystkim trwały.

 

Zdaj się na profesjonalistów

Budowa domu jest dla inwestora niemałym wyzwaniem, dlatego czasem warto zaufać specjalistom. Firma Polbruk umożliwia stworzenie własnego projektu za pomocą specjalnej aplikacji, ale jej klienci mogą też skorzystać z porad architekta, który podpowie jakie rozwiązania w konkretnym przypadku sprawdzą się najlepiej. Kluczowe znaczenie ma z pewnością wybór odpowiednich płyt tarasowych. Aranżacje minimalistyczne i w stylu industrialnym doskonale uzupełnią produkty przypominające fakturę i kolorystykę skał wapiennych. Miłośnikom projektów modernistycznych spodobają się płyty w kolorze płomieniowanego granitu, a osoby ceniące styl skandynawski z pewnością najbardziej zadowolone będą z płyt przypominających drewno.

 

taras

 

Dbaj o swój taras!

Korzystanie z przydomowego tarasu sprawia, że ulega on zabrudzeniom. Na plamy szczególnie narażone jest miejsce, w którym został ustawiony grill, a wszelkie zanieczyszczenia czy chwasty wyrastające w szczelinach pomiędzy płytami znacząco wpływają na estetykę. Aby pozbyć się tego typu problemów, należy sięgnąć po specjalne środki, dzięki którym czyszczenie płyt tarasowych będzie nie tylko łatwe, ale też nie spowoduje ich uszkodzenia. Warto również stosować impregnaty zabezpieczające płyty tarasowe przed wchłanianiem wilgoci i płynnych zabrudzeń, dzięki czemu łatwiej będzie utrzymać je w czystości.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe