https://www.high-endrolex.com/43 Gdzie budują się nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie?

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły24 08 2017

Gdzie budują się nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie?

W Warszawie przybywa mieszkań. Na rynku pierwotnym pojawia się coraz więcej ofert, a deweloperzy nie zwalniają tempa. Gdzie powstaje najwięcej inwestycji i jakie są obecne trendy w budownictwie?

Wzrost w podaży mieszkań w Warszawie można było odnotować już w czwartym kwartale 2016 roku. Obecnie rynek nieruchomości kwitnie, a końca nie widać. Nowe mieszkania od dewelopera Warszawa znajdują chętnych na zakup już na etapie wczesnych prac budowlanych.

 

Mieszkania w Warszawie

 

Popularne miejsca wśród deweloperów

Budowy i pozwolenia na mieszkania Warszawa nowe inwestycje utrzymują się w dalszym ciągu na wysokim poziomie. Najwięcej osiedli buduje się na obrzeżach miast, gdzie działki są w miarę tanie. Duży wpływ na decyzje deweloperów miał program „MDM”. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe.

Kolejnym trendem jest jednak budowa w centralnych dzielnicach miasta. Ostatnio, jedną z bardziej popularnych lokalizacji wśród deweloperów jest Wola. Powstają tam nowe apartamenty Warszawa o podwyższonym standardzie. Innymi popularnymi dzielnicami są Ochota, Bemowo oraz Praga-Południe.

 

apartamenty złota

 

Mieszkania pod wynajem

Budowane lokale zmieniają się nie tylko pod względem ilości inwestycji czy gruntów na jakich wyrastają. Zmienia się także ich przeznaczenie. Obecnie priorytetem są mieszkania pod wynajem i na sprzedaż. Z racji tego, metraż ulega zmianom – preferowane są mniejsze lokale. Najmniejsze z nich powstają m.in. na Woli i Bemowie.

Z drugiej strony, wzrasta też popyt na luksusowe apartamenty, które także traktowane są jako dobra inwestycja na mieszkanie pod wynajem. Apartamenty pod wynajem znajdą się głównie w pobliżu centrum miasta lub centrów biznesowych. Z racji tego, że wiele zagranicznych firm decyduje się otworzyć tu swoje siedziby, apartamenty o podwyższonym standardzie stają się coraz bardziej popularne.

Rynek nieruchomości w najbliższym czasie nie będzie zwalniać tempa. Deweloperzy mają nadal wiele do zaoferowania, a popyt nie maleje. Stwarza to doskonałe warunki na nabycie lokalu pod wynajem lub znalezienie wymarzonego mieszkania.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe