https://www.high-endrolex.com/43 Montaż konstrukcji stalowej - garść informacji

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły14 05 2017

Montaż konstrukcji stalowej - garść informacji

Jeśli właśnie szukasz swojej drogi zawodowej, jesteś osobą młodą, która nie boi się pracy fizycznej, która chciałaby dobrze zarabiać i popracować zagranicą – poznaj zalety pracy montera konstrukcji stalowych.

Nie ukrywamy, że praca montera konstrukcji stalowych do lekkich nie należy. Jest to praca fizycznie ciężka. Monter połowę czasu pracy spędza na świeżym powietrzu w różnych warunkach atmosferycznych, w związku z czy wymagany jest dobry stan zdrowia i dobra kondycja. Czas pracy na tym stanowisku wynosi od 6 do 8 godzin dziennie w ubraniu roboczo – ochronnym.

 

hale stalowePraca montera konstrukcji stalowych polega na przygotowaniu i montażu konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Główne obowiązki pracownika polegają na przygotowaniu surowców do montażu, spawaniu konstrukcji metalowych, szlifowaniu, obróbce metali, transporcie uprzednio przygotowanych elementów do miejsca montażu i właściwym montażu konstrukcji stalowych w postaci słupów, ościeżnic okiennych i drzwiowych, elementów dachu, belek, bram, elementów mostu, statków, platform. Ponadto wykonuje konstrukcje hal przemysłowych, pomostów, zbiorników, konstrukcje nośne urządzeń przemysłowych, maszty itd. Monter jest odpowiedzialny za profesjonalny montaż, zabezpieczenie i konserwację konstrukcji i za prawidłową eksploatację narzędzi i urządzeń. Musi przestrzegać zasad technologicznych, norm jakościowych i dokonać oceny wykonanej pracy. Pracę wykonuje zgodnie z informacjami zawartymi w rysunkach technicznych i instrukcjach technologicznych.

Monterzy konstrukcji stalowych znajdą pracę zarówno w kraju jak i zagranicą na budowach, w stoczniach, górnictwie itd.

Do pracy w zawodzie montera konstrukcji stalowych wymagane jest wykształcenie gimnazjalne, mile widziane jest ukończenie zasadniczej szkoły zawodowej o profilu mechanicznym lub pokrewnym. Ponieważ nie jest to łatwy zawód i wymaga wielorakich umiejętności, konieczne jest ciągłe doszkalanie się. Na kursie organizowanym przez edumi istnieje możliwość zdobycia lub podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.

Edumi jest firmą szkoleniowo – usługową powstałą w celu organizacji i przeprowadzania szkoleń oraz kursów doszkalających i specjalistycznych. Współpracuje z wieloma urzędami pracy, firmami prywatnymi i klientami indywidualnymi. Kursy szkoleniowe prowadzi kadra posiadająca wykształcenie i kwalifikacje zgodne z wymogami dla danego kursu. Nasza oferta szkoleniowa jest bardzo bogata i atrakcyjna. Można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w dziedzinie kosmetologii, rachunkowości, gastronomii, edukacji, BHP, medycyny itd. Każdy kurs, np. montaż konstrukcji stalowej kończy się wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu i zdobyciu lub podniesieniu kwalifikacji zawodowych.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe