eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Budowa domu01 10 2019

Ranking profesjonalnych ubijaków do ziemi

Ubijaki do ziemi pozwalają na sprawne i efektywne zagęszczanie gruntu oraz podłoży pod podbudowę dróg, parkingów i ścieżek oraz do zagęszczania nawierzchni brukowych czy asfaltowych. Sprawdź nasz ranking profesjonalnych ubijaków do ziemi dla najbardziej wymagających profesjonalistów.

Przegląd profesjonalnych ubijaków do ziemi

Wydajne ubijaki do ziemi – zwane również skoczkami czy zagęszczarkami stopowymi, to urządzenia, które pozwalają sprawnie zagęszczać grunt, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Profesjonalne ubijaki do ziemi to wydatek rzędu od kilkunastu do kilkudziesięciu tys. złotych, a możliwości tego typu urządzeń pozwalają na wykładnicze zwiększenie tempa i jakości prac budowlanych.

 

ubijaki do ziemi

 

Ubijak do ziemi Wacker Neuson BS 50-4 AS

Ubijaki do ziemi serii BS 50-4 AS marki Wacker Neuson to czterosuwowe skoczki o kompaktowej konstrukcji oraz dużej wydajności. Dzięki dużemu skokowi stopy do ubijania (61 mm suw) możliwe jest zachowanie dużej częstotliwości uderzeń, wysokiej energii udaru oraz szybkiego przemieszczania się urządzenia. Ubijaki do ziemi Wacker Neuson BS 50-4 AS wyposażone są w silnik spalinowy o mocy 2,7 kW i pojemności skokowej 120 cm3. Poza tym na wyposażeniu urządzenia znajduje się 2,9-litrowy zbiornik na paliwo. Sprzęt zużywa ok. 1 l benzyny na godzinę, a jego powierzchnia robocza to 119 m2/h. Urządzenie generuje 680 uderzeń na minutę. Wymiary płyty roboczej to 280x340 mm, a całe urządzenie waży 65 kg.

Ubijak do ziemi Wacker Neuson AS 30E

Wacker Neuson AS 30E to jeden z pierwszych na świecie modeli wibracyjnych ubijaków do ziemi zasilanych akumulatorowo. Ubijak ten doskonale sprawdzi się do standardowych zastosowań oraz do prac podczas układania rur czy ogólnego zastosowania w wąskich wykopach. Ze względu na brak emisji spalin, ubijaki do ziemi AS 30E mogą być z powodzeniem użytkowane wewnątrz obiektów budowlanych czy w innych zamkniętych przestrzeniach. Urządzenie wyposażone jest w asynchroniczny silnik elektryczny o mocy 1,34 kW. Czas pracy maszyny na jednym cyklu ładowania akumulatora wynosi 0,5 h. Silnik pracuje na napięciu 51 V i natężeniu 26,3 A, generując 810 wibracji na minutę. Sprzęt waży 41,1 kg (32 kg bez akumulatora).

Ubijak do ziemi Ammann ATR 68 P

Ubijaki do ziemi Ammann ATR 68 P to profesjonalne skoczki przystosowane do najtrudniejszych zadań. Prezentowany model gwarantuje wysoką wydajność i długą żywotność. Sprzęt wyposażony jest w wielofunkcyjną dźwignię gazu ułatwiającą operowanie maszyną, silnik o niskiej emisji spalin oraz dodatkowy system filtracji powietrza. Dodatkowo producent w prezentowanym ubijaku zastosował uchwyt tłumiący drgania zapewniający większy komfort pracy operatora. Ubijaki do ziemi Ammann ATR 68 P wyposażone są w silniki spalinowe Honda GXR 120 o mocy 2,7 kW, które generują 13 kN siły odśrodkowej i 680 wibracji na minutę. Sprzęt wyposażony jest w płytę roboczą o wymiarach 280x340 mm, a prędkość robocza oscyluje w granicach 13,5 m/min. Urządzenie waży 68 kg.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2021 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe