CENTRUM POMOCY

Jak wyszukać ogłoszenie?

a) To bardzo proste - wybierz w menu opcję "szukaj ogłoszeń";b) określ rodzaj nieruchomości i transakcji;c) możesz teraz określić szczegółowe kryteria wyszukiwania (wypełnij tylko te, które Cię interesują). Jeśli któryś z parametrów wydaje Ci się niejasny, najedź strzałką na "znak zapytania" ( ), aby uzyskać podpowiedź. Kliknij "szukaj" aby wyświetlić oferty.

Jak dodać ogłoszenie?

a) Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadzasz jeszcze konta w serwisie eNieruchomości - zarejestruj się.
b) po zalogowaniu wybierz z menu opcję "dodaj ogłoszenie";
c) określ rodzaj nieruchomości i transakcji (pamiętaj, że możesz dodać ogłoszenie, że czegoś poszukujesz, nie tylko, że oferujesz). Kliknij "dalej";
d) Wypełnij formularz, pola wymagane oznaczone są "*". Pamiętaj, że im dokładniej opiszesz swoją ofertę, tym będzie bardziej skuteczna. Uważnie wpisz nazwę miasta, dzielnicy i ulicy - stosuj polskie znaki. Kliknij "dalej".
e) Twoje ogłoszenie jest już dodane, Jeśli jako rodzaj transakcji wybrałeś "do sprzedania" lub "do wynajęcia", to będzisz mógł dodać do oferty zdjęcia (max. 6): wypełnij formularz po czym kliknij w przycisk "wgraj zdjęcia" (pamiętaj, że zdjęcia powinny być w formacie .jpg, a ich rozmiar nie powinien być większy niż 150-200kB). Aby zakończyć kliknij "dalej".
f) Zobacz podgląd Twojej oferty. Jeśli chcesz zwiększyć jej skuteczność możesz ją wyróżnić lub umieścić jako ofertę specjalną.

Jak się zalogować?

Kliknij w odnośnik "Twoje konto" w belce nawigacyjnej strony lub skorzystaj z tego linku: http://www.enieruchomosci.pl/logowanie.php.
Jeśli nie pamiętasz hasła, wypełnij formularz przypomnienia na stronie: http://www.enieruchomosci.pl/zapomniane_haslo.php

Jak się zarejestrować?

Wypełnij odpowiedni formularz rejestracyjny na stronie:

Jak zwiększyć skuteczność ogłoszeń?

Aby więcej osób obejrzało Twoje ogłoszenie, możesz je zamieścić jako

Co to jest oferta wyróżniona?

Jeśli zamieścisz swoją ofertę jako wyróżnioną, będzie się ona pojawiać zawsze na pierwszych miejscach listy wyszukiwania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że trafi ona do wszystkich poszukujących akurat takiej nieruchomości jak ta, którą oferujesz.Co to jest oferta specjalna?

Oferty specjalne prezentowane są zawsze na pierwszej stronie serwisu. Dlatego trafiają do wszystkich jego gości, a dzięki temu szansa na szybką sprzedaż nieruchomości znacznie wzrasta.Co to jest autoposzukiwacz?

Autoposzukiwacz jest usługą, dzięki której nie będziesz więcej tracić czasu na wielokrotne wprowadzanie tych samych kryteriów wyszukiwania ofert.
Teraz wystarczy, że dodasz swoje kryteria wyszukiwania w autoposzukiwaczu - od tej chwili wszystkie oferty spełniające Twoje wymagania będziesz otrzymywać na swoją pocztę e-mail.

Ustawienia Autoposzukiwacza można zmieniać po zalogowaniu się do swojego Panelu. Można ustawić otrzymywanie ofert za pomocą poczty e-mail bądź RSS ( więcej o RSS »). Istnieje też możliwość wyłączenia tej funkcji.Co to są zgłoszenia ofert?

Zgłoszenie oferty agencjom nieruchomości pozwoli Ci uzyskać profesjonalną pomoc przy przeprowadzeniu transakcji.
Aby odpowiednie agencje miały dostęp do Twoich ogłoszeń, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz to zrobić w trakcie dodawania ogłoszenia, lub (po zalogowaniu) wybierając opcję "edytuj swoje dane".

Agencje nieruchomości mogą zarządzać ustawieniami Zgłoszeń Ofert po zalogowaniu się do swojego Panelu. Można ustawić otrzymywanie zgłoszeń za pomocą poczty e-mail bądź RSS ( więcej o RSS »). Istnieje też możliwość wyłączenia tej funkcji.Co to jest notatnik?

Tutaj znajdują się zanotowane przez ciebie oferty. Jeśli posiadasz włączoną obsługę cookies w twojej przeglądarce, ogłoszenia zostaną zachowane dla ciebie przez tydzień.Co to jest RSS?

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.
Serwis eNieruchomości umożliwia odczytywanie za pomocą RSS:

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu: