https://www.high-endrolex.com/43 J.W. Construction Holding S.A. zakończył budowę osiedla Centrum III w Łodzi

Proponowane mieszkania, oprócz świetnej lokalizacji w renomowanej części miasta, mają także bardzo dobrą cenę.

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły17 02 2016

J.W. Construction Holding S.A. zakończył budowę osiedla Centrum III w Łodzi

Deweloper z okazji zakończenia budowy osiedla Centrum III w Łodzi przygotował ofertę specjalną. Pierwszych 10 klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania, gratis otrzymają roczny czynsz na swoje wybrane mieszkanie.

Z końcem stycznia  2016 roku deweloper zakończył trzecią część inwestycji realizowanej w Łodzi, której budowa rozpoczęła się w maju 2014 r. Osiedle zawiera 95 mieszkań w jednym, siedmiokondygnacyjnym oraz dwóch trzypiętrowych budynkach. W ofercie dostępnych jest już tylko 25 mieszkań.  Są to  popularne lokale kompaktowe oraz mieszkania trzypokojowe, których  powierzchnie wahają się od 29 mkw. do 67 mkw.

- Inwestycja Centrum III to ostatnia część naszego flagowego projektu w Łodzi pod tą samą nazwą. Proponowane mieszkania, oprócz świetnej lokalizacji w renomowanej części miasta, mają także bardzo dobrą cenę. Zainteresowani zakupem nieruchomości mogą ją nabyć  już od 4700 zł za mkw.informuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding S.A. - Z okazji zakończenia budowy przygotowaliśmy specjalną promocję – pierwszych 10 klientów, których zdecyduje się na zakup mieszkania w prezencie otrzyma rok bez czynszu. Dzięki rozpoczętej właśnie promocji nasi klienci odczują jeszcze większą ulgę w domowym budżecie, a zyskane w ten sposób oszczędności będą mogli przeznaczyć np. na elementy wyposażenia własnego „m” - dodaje Małgorzata Ostrowska.

Osiedle Centrum III położone jest między ulicami Tymienieckiego a Tylną. Przyszli jego mieszkańcy będą mogli korzystać z otoczonej zielenią kameralnej zabudowy, dziedzińca z placami zabaw oraz parkingów naziemnych i garaży podziemnych. Atutem inwestycji są  również rozciągające się wokół tereny parków im. Kilińskiego i Źródlisko wraz z Palmiarnią oraz wyjątkowymi w skali kraju okazami roślin.

Nowoczesne mieszkania w centrum zabytkowej Łodzi, w prestiżowym otoczeniu XIX-wiecznych fabryk Scheiblera, to idealna oferta dla koneserów architektury poprzemysłowej oraz życia w centrum wydarzeń. Lokalizacja osiedla Centrum III to gwarancja szybkiego dotarcia do sklepów, placówek edukacyjnych czy miejsca pracy. Tylko kilka minut dzieli inwestycję od słynnej ulicy Piotrkowskiej, deptaka pełnego stylowych pubów czy restauracji, jak również Galerii Łódzkiej oraz Centrum Handlowego Uniwersal.

 

                                                                            ***

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

 

Źródło: Martis Consulting, 02.2016

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe