https://www.high-endrolex.com/43 Bernadowo Park w Gdyni osiąga stan surowy zamknięty

W ramach I etapu budowy kompleksu Bernadowo Park powstanie sześć budynków czterokondygnacyjnych wraz z halami garażowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycja jest na etapie wykonywania stanów surowych otwartych a na trzech obiektach trwają prace stanu sur

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły06 11 2015

Bernadowo Park w Gdyni osiąga stan surowy zamknięty

W ramach I etapu budowy kompleksu Bernadowo Park powstanie sześć budynków czterokondygnacyjnych wraz z halami garażowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycja jest na etapie wykonywania stanów surowych otwartych a na trzech obiektach trwają prace stanu surowego zamkniętego oraz wykończeniowe. Wykonano łącznie ponad 30 proc. prac budowlanych, jednocześnie teren sukcesywnie uzbrajany jest w instalacje sanitarne. J.W. Construction Holding S.A. prace rozpoczęła w lutym br., natomiast przekazywanie lokali nabywcom rozpocznie w IV kwartale 2016 r.

W otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego powstaje osiedle Bernadowo Park. 3-piętrowe budynki  zawierać będą 196 mieszkań o powierzchni od 33 mkw. do 120 mkw. Ciekawy, nowoczesny architektoniczny projekt, komfortowe rozkłady mieszkań czy najwyższa jakość materiałów to nie jedyne atuty kompleksu. Dla wygody przyszłych mieszkańców na terenie inwestycji zaplanowano  park  rekreacyjny, obejmujący siłownię zewnętrzną, boisko do gry w piłkę czy ścieżki spacerowe, a nawet strumyk. Ceny lokali rozpoczynają się już od 5500 tys. zł za mkw.

Nadmorskie osiedle Bernadowo Park  powstaje u zbiegu ulic Parkowej i Leśnej, docelowo obejmie 432 lokale. Osiedle wyróżniać ma rozległy teren rekreacyjny, należący do inwestycji oraz atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. Bernadowo Park położone jest tylko kilka minut drogi samochodem od centrum Gdyni, galerii handlowej Riviera czy 10 minut spacerem od stadniny koni. Dzieli je także tylko 300 metrów od głównej trasy w kierunku Sopotu. Mieszkańcy osiedla Bernadowo Park będą mieli do dyspozycji nie tylko bardzo dobre połączenie komunikacyjne dzielnicy Mały Kack z centrum miasta, ale także położone w niedalekiej odległości szkoły, przedszkola czy kompleksy sportowe. 

***

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

 

Źródło: Martis Consulting, 11.2015

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe