https://www.high-endrolex.com/43 Lubią mieszkać "na bogato"

Lubią mieszkać "na bogato"

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły23 05 2014

Lubią mieszkać "na bogato"

Choć kryzys nikogo nie oszczędza w Krakowie wciąż zapotrzebowanie na luksusowe apartamenty jest spore. Dlatego też efektowne wizualnie, nowoczesne i eleganckie apartamentowce wyrastają w Mieście Smoka jak grzyby po deszczu. Podpowiadamy, gdzie najlepiej szukać ekskluzywnych mieszkań z duszą.

Zdecydowanie, jedne z najbardziej ekskluzywnych apartamentów, jakie można znaleźć w Krakowie, oferuje Angel Wawel. Ten kompleks luksusowych apartamentowców, wybudowanych w samym centrum Krakowa, przy bulwarach wiślanych , mieści się na zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej. Ma prawie 700 metrów kwadratowych powierzchni, ściany zdobią zabytkowe polichromie z okresu Młodej Polski, a ten, kto tam zamieszka, będzie mieć piękny widok na Wawel.

Kolejnym ekskluzywnym projektem, jaki powstaje w Krakowie, są Apartamenty z Ogrodu, inaczej Villa z Widokiem, powstające przy ulicy Jesionowej, w miejscu dawnej „Galerii Ogród”. Mieszkania, powstające w niezwykle urokliwej, pełnej zieleni okolicy Woli Justowskiej. To wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią sobie elegancję, ale i bliskość natury. Przestrzeń wokół budynku nawiązuje do tradycji tego miejsca, co pozwoli mieszkańcom cieszyć oczy zielenią.

Na Woli Justowskiej, tym razem przy ulicy Piotra Borowego, powstaje ekskluzywne osiedle apartamentowców - Hortus Apartments. To luksusowe mieszkania, zaprojektowane z myślą o tych, którzy pragną znaleźć zieleń w środku miasta.

- Cechą charakterystyczną tego kompleksu budynków są przestrzenie, zaaranżowane w formie „saloników ogrodowych” z ozdobnymi żywopłotami i drzewkami bonsai — komentują specjaliści z Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy w Krakowie.

Ciekawą propozycją jest też Villa Melancholia, czyli apartamenty powstające przy ulicy Zielony Most w krakowskich Bronowicach. W przypadku tej nieruchomości, istotnym aspektem jest lokalizacja oraz utrzymanie klimatu lokalnej architektury Bronowic, z wapieniami i drewnem na elewacjach. Projekt został wykonany przez architektów z Grupy 3D.

Poszukując luksusowego, klimatycznego mieszkania warto także zwrócić uwagę na apartamenty powstałe w Browarze Lubicz. Dwa budynki znajdujące się zaledwie 800 metrów od Rynku i Starego Miasta. Zdecydowanym walorem tego miejsca jest właśnie lokalizacja.


Zdjęcie: Poszukując luksusowego, klimatycznego mieszkania warto także zwrócić uwagę na apartamenty powstałe w Browarze Lubicz

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe