https://www.high-endrolex.com/43 Dopasowane gniazdka i włączniki podkreślą aranżację wnętrza

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły17 07 2020

Dopasowane gniazdka i włączniki podkreślą aranżację wnętrza

Stylowy osprzęt elektryczny posiada duże znaczenie dla wyglądu całego wnętrza. Wobec tego przy urządzeniu swojego wymarzonego domu czy też po remoncie mieszkania warto zadbać o to, aby dopasować do niego odpowiednie gniazdka i włączniki.

Przy aranżacji wnętrz zwracamy często bardzo dużą uwagę na elementy, które przyciągają wzrok – ściany, podłoga, lampy, meble. Warto jednak pamiętać o tym, że znaczenie posiadają także mniejsze detale, w tym osprzęt elektryczny. Aktualnie w sklepach można znaleźć szeroką gamę różnych typów gniazdek i włączników do światła. Przy ich doborze warto wziąć pod uwagę nie tylko ich funkcje, ale również to, jak wyglądają. Jak dopasować osprzęt do aranżacji? Zapraszamy do sprawdzenia naszych porad!

Osprzęt elektryczny – klasyczny i nowoczesny

Osprzęt elektryczny można podzielić na dwie głównie kategorie pod kątem jego wyglądu – klasyczny oraz nowoczesny. Warto więc dostosować je do aranżacji, by uzyskać spójny efekt, czyli do klasycznie urządzonych wnętrz dobrać klasyczne gniazdka i włączniki, z kolei do tych nowoczesnych – te posiadające nowoczesny design. Nowoczesne gniazdka najczęściej posiadają prostą, geometryczną formę. Najczęściej posiadają kształt kwadratowy lub prostokątny. Mogą też tworzyć linie pionowe lub poziome – gniazdka i włączniki mogą być umieszczone w ramkach. Nie mają zbędnych zaokrągleń, dlatego dobrze wpisują się w minimalistyczne aranżacje. Często wyposażane są też w dodatkowe funkcje – można nie tylko wpiąć w nie zwykły kabel elektryczny, ale również ładowarkę USB. Z kolei klasyczne modele najczęściej posiadają bardziej zaokrąglony kształt i mają więcej detali, na przykład dekoracyjne frezowanie na obwodzie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również gniazdka okrągłe, na przykład gniazdka Berker, które idealnie wpisują się we wnętrza oddające hołd retro wzornictwu. Gniazdka te mogą być także wspaniałym wyborem do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, loft czy też francuskim.

osprzęt elektryczny

Gniazdka i włączniki – nie tylko białe

Największym zainteresowaniem cieszą się białe gniazdka oraz włączniki elektryczne. Są uniwersalne i pasują nie tylko do ścian w kolorze bieli, ale także w innych barwach, na przykład modnej szarości, beżu, a także do ścian wyłożonych tapetami. Warto jednak wskazać, że obecnie do dyspozycji są także gniazdka w wielu innych kolorach, które także mogą świetnie wpisać się we wnętrza nowoczesne i klasyczne. Kolor szary i srebrnoszary, kolor kremowy, kolor czarny – to tylko niektóre modne dziś propozycje.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe