eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły25 01 2020

Z nami dokonasz trafnego wyboru - pomagamy odnaleźć się na rynku odkurzaczy bezprzewodowych

Odkurzacz bezprzewodowy to dziś dość popularny koncept, a sam produkt zastępuje jeszcze dominujące niedawno odkurzacze standardowe. Jednakże z tego typu sprzętem jest jak z samochodem - mamy mnóstwo marek oraz bardzo dużo funkcjonalności i możliwości, na które musimy zwrócić uwagę. Dlatego też czasem możemy poczuć się zagubieni na tym rynku i chcieć go uporządkować i ubrać w jakiekolwiek, rozsądne ramy. Doskonale rozumiemy tę sytuację i postanowiliśmy znacznie uprościć proces decyzyjny, umożliwiając Ci zapoznanie się z jednym opracowaniem i dokonania wyboru z nową wiedzą. Zapraszamy zatem serdecznie do zapoznania się z treścią niniejszego artykułu, w którym dokładnie poruszamy ten temat i analizujemy dostępne na rynku opcje.

Elementy odkurzacza bezprzewodowego

Elementy odkurzacza bezprzewodowego

Odkurzacz bezprzewodowy, często mocno krzywdząco dla tego sprzętu, jest głównie oceniany właśnie przez pryzmat zasilania bezprzewodowego. Ktoś, kto rozumie, że dzięki temu nie musi się starać o to, czy wystarczy mu kabla oraz szczotki na dotarcie w konkretne miejsce, bardzo sobie ceni tego typu sprzęt i chętnie wdraża go do użytku.

Jednakże dla wielu kluczowym problemem pozostaje moc ssania oraz wyczerpujący się akumulator. Traktują to jako główną przeszkodę w zakupie tego typu sprzętu i uznają za główną wadę. Jak się okazuje - trochę nietrafienie.

Odkurzacz bezprzewodowy, faktycznie, zasilany jest akumulatorem. I faktycznie - jego ładowanie trochę zajmuje. Jednakże dzięki temu można dotrzeć odkurzaczem wszędzie - nie martwimy się tym, czy wystarczy nam kabla. Dodatkowo trzeba zwrócić uwagę na fakt, że nie będziemy się musieli przepinać z gniazdka do gniazdka i również z tej perspektywy będzie nam po prostu łatwiej. To nie pozostaje bez znaczenia w kontekście użyteczności tego sprzętu - mieszkanie bowiem odkurzysz za jednym zamachem, bez zbędnych przerw, a odkurzacz naładujesz w nocy.

Jednakże dużą zaletą jest to, że odkurzacz bezprzewodowy to często model pionowy. Tak łatwiej było go skonstruować, ale dla nas oznacza to dodatkową korzyść. Sprzęt ten zajmuje bowiem dużo mniej miejsca - często odkładasz go do specjalnej stacji dokującej lub odwieszasz na uchwyt i nie musisz go rozkładać i chować osobno rury teleskopowej, osobno giętkiej, a osobno moduł zasilający, jak w zwykłym odkurzaczu. Im mniej masz miejsca w mieszkaniu, tym szybciej docenisz taki stan rzeczy.

Jednakże kluczową korzyścią tego typu sprzętu, jest jego funkcjonalność. Dziś odkurzacze bezprzewodowe bowiem łączą w sobie kilka rozwiązań.

I tak można zauważyć na rynku, na przykład, odkurzacz bezprzewodowy 3w1. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność zwykłego odkurzacza ze specjalnym modułem ręcznym oraz modułem myjącym.

Moduł ręczny to nic innego jak silnik z całym systemem ssącym oraz pojemnikiem na brud - wszystko to wkomponowane w proste urządzenie z przyciskiem zasilania. Moduł ten wypina się z całego odkurzacza, otrzymując poręczny odkurzacz ręczny, o niewielkie wadze, który umożliwia posprzątanie tam, gdzie nie możemy lub nie chcemy zabrać całego odkurzacza. Jego wygoda jest ogromna, a na dzisiejszym rynku to raczej standard niż innowacja.

Ale innowacją jest trzeci moduł, składający się na “3w1” - moduł myjący. W samej szczotce umieszczone są pojemniki na wodę, która jest uwalniana do mycia podłóg, a następnie zbierana modułem ssącym lub osobnymi ssawkami. Dzięki temu możemy za jednym przejazdem odkurzyć całe mieszkanie i umyć wszystkie podłogi. I to bez brudzenia się, bo moduł nie wymaga częstej wymiany wody i wykręcania szmatki. Dzięki temu możliwości odkurzacza znacznie wzrastają. A my oszczędzamy na dodatkowych modułach i sprzętach. Oraz na czasie, jeśli sprytnie posługujemy się takimi rozwiązaniami.

A główny zarzut do odkurzaczy bezprzewodowych, dotyczących ich mocy - czy to ma sens? Okazuje się, że niebardzo, ponieważ odkurzacze te wykorzystują nowoczesne metody budowy silników, które zwiększają siłę ciągu, nie potrzebując większej mocy. Do tego wdrożono turbo i elektroszczotki, ułatwiające zbieranie zabrudzeń. W efekcie, utrzymano moc na podobnym poziomie, a czasem można osiągnąć lepsze wartości.

Bliżej z odkurzaczami tego typu zapoznasz się na stronie https://topowe-agd.pl/. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

 

Producenci odkurzaczy bezprzewodowych

Producenci odkurzaczy bezprzewodowych

Przyjrzyjmy się teraz topowym producentom tego typu rozwiązań. Jeśli chodzi o odkurzacz bezprzewodowy, to trzy marki są dość popularne - Bosch, Philips i Electrolux. Owszem - na rynku można znaleźć też rozwiązania marek skupionych tylko na dostarczaniu odkurzaczy bezprzewodowych. My jednak chcielibyśmy się skupić na produktach tych trzech producentów, ponieważ są atrakcyjne cenowo, a za ich jakością stoi potężna marka, która musi dbać o siebie.

Odkurzacz bezprzewodowy marki Bosch to jedno z prostszych urządzeń. Dla kogoś, kto chce się “pobawić” odkurzaczem i poznać bliżej ten sprzęt; kogoś, kto nie ma dużych wymagań i potrzebuje tylko produkt do zbierania łatwo zbieranego brudu; kogoś, kto ma niewielkie mieszkaniu lub nigdy nie sprząta go w całości i wreszcie dla kogoś, kto potrzebuje jak najkorzystniejszej ceny - te produkty świetnie się sprawdzą i pozwolą naprawdę zadbać o czystość w prosty sposób i stosunkowo niskim nakładem. Warto rozważyć wdrożenie tego typu rozwiązania, jeśli wpisujesz się w grupę docelową, opisaną powyżej.

Odkurzacz bezprzewodowy Philips to inny zestaw produktów. Na pierwszy rzut oka pojawia się wyższa cena tego typu rozwiązań. Warto się jednak zainteresować tym, z czego wynikają te wyższe koszta.

Okazuje się, że są to sprzęty pracujące nieco dłużej, posiadające więcej akcesoriów i mocy oraz skonstruowane w nieco odmienny sposób. Dzięki temu, można odnaleźć w ofercie tego producenta wspominane powyżej modele 3w1. Wystarczy zapoznać się z pełną ofertą i bez problemu zauważysz, które modele co umożliwiają. Wiele opisów przygotowano w przytoczonym w poprzednim akapicie źródle. Warto z niego skorzystać, by zrozumieć ten rynek nieco bliżej.

A odkurzacz bezprzewodowy marki Electrolux? Też jest warty uwagi i stanowi często pomost pomiędzy poprzednimi markami. Niemniej dalej jest to bardzo dobry wybór.

Obracając się wokół trzech marek, opisanych w tym akapicie, można wybrać odkurzacz idealny dla siebie. Jak to w końcu zrobić?

 

Jak wybrać odkurzacz bezprzewodowy?

Jaki odkurzacz bezprzewodowy warto kupić? Pora by sobie odpowiedzieć na te pytanie całkiem dokładnie.

Owszem - moglibyśmy temat zamknąć stwierdzeniem “dobierz odkurzacz do swoich potrzeb”. Wolimy jednak nie zostawiać nikogo z takim niedoborem wiadomości. Dlatego proponujemy dokładnie poznać ranking na stronie, przytoczonej wcześniej. Odkurzacz bezprzewodowy, obecny w tym zestawieniu, z pewnością jest warty Twojej uwagi. Zestawienie te grupuje również produkty pod kątem różnych parametrów, dokładnie je opisując i analizując. Możesz więc skorzystać z tych opracowań, by zadbać o dobór rozwiązania jak najlepiej wpasowującego się w Twoje potrzeby. Teraz powinno być to dużo prostsze.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe