https://www.high-endrolex.com/43 Trzy rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze dewelopera

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły30 03 2019

Trzy rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze dewelopera

Decyzja o kupnie własnego mieszkania jest jedną z najtrudniejszych i najważniejszych w naszym życiu. Szukający mieszkania we Wrocławiu szybko zauważą, że rynek jest naprawdę szeroki, a do wyboru będą mieli mnóstwo ofert deweloperskich. Wybierając dewelopera warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, które pozwolą nam zabezpieczyć się przed nieudaną transakcją i niespełnionymi oczekiwaniami.
dweloper wrocław

Staż dewelopera

 

Wieloletnie doświadczenie dewelopera na rynku świadczy o jego świetnej umiejętności zarządzania nieruchomościami. To także sygnał o jego rentowności. Im dłużej dany deweloper istnieje na rynku, tym większe ma doświadczenie. Wieloletni staż w przemyśle deweloperskim jest także oznaką, że inwestor posiada sieć sprawdzonych wykonawców, którzy budują mieszkania w krótkim czasie i zdają je wykończone zgodnie z najwyższymi wymaganiami klientów i najlepszymi standardami.

 

Sprawdź, czy firma należy do PZFD

 

PZDF to Polski Związek Firm Deweloperskich, czyli branżowa organizacja zrzeszająca inwestorów z całego kraju i zobowiązująca członków do przestrzegania Kodeksu Dobrych Praktyk, regulującego prawa i obowiązki inwestora wobec klienta. Oznacza to, że dokonując transakcji z inwestorem należącym do PZDF nie musimy obawiać się o jej bezpieczeństwo i powodzenie, ponieważ jako kupujący jesteśmy zabezpieczeni prawnie.

 

Przeczytaj opinie

 

Opinie klientów są jedną z najrzetelniejszych form sprawdzenia danego dewelopera. Wiele inwestycji posiada własne fora internetowe, na których mieszkańcy i klienci wystawiają opinie na temat firmy oraz konkretnych osiedli. Można tam przeczytać o tym, co na temat firmy deweloperskiej myślą mieszkańcy i zadać nurtujące nas pytanie.

 

Którego dewelopera we Wrocławiu wybrać?

 

Wrocław pełen jest różnorakich ofert deweloperów, jednak warto postawić na tych, którzy cieszą się nienaganną opinią zadowolonych klientów, wieloletnim stażem na rynku nieruchomości i zabezpieczeniem prawnym w postaci przynależności do związku PZDF. Jednym z nich jest Vantage Development. To deweloper z Wrocławia spełniający najwyższe wymagania i cieszący się ponad dekadą doświadczenia.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe