https://www.high-endrolex.com/43 Nowoczesne projekty myjni samochodowych - wyróżnij się na tle konkurencji!

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły05 03 2019

Nowoczesne projekty myjni samochodowych - wyróżnij się na tle konkurencji!

Nie od dzisiaj wiadomo, że pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne. Podobnie jest z tym, że “je się oczami” oraz z tym, że im coś bardziej charakterystyczne i estetycznie wykonane, tym większa szansa na to, że zwrócą na nas uwagę potencjalni klienci. Najczęściej zabiegi przepięknej estetyki stosowane są w budynkach kulturalnych, osiedlach mieszkalnych czy galeriach handlowych. Czemu więc nie przyciągnąć klientów niebanalnym wyglądem...myjni samochodowej? Z reguły tego typu przestrzenie użytkowe są projektowane na wzór pobliskich stacji benzynowych lub nie jest przykładana większa waga do ich wyglądu. Mają być tylko funkcjonalne. A może warto pójść krok dalej i sprawić, aby również myjnie wyglądały pięknie i przyciągały wzrok?
myjnia samochodowa

Projekt myjni samochodowej - postaw na niebanalny wygląd i funkcjonalność

Przede wszystkim projekt, który chcemy przedstawić wyróżnia to, że jest on niezwykle nowoczesny i na pewno wyróżnia się na tle konkurencji. Zaprojektowany budynek składa się z głównego budynku myjni, który może być zagospodarowany pod dwa stanowiska robocze oraz z dodatkowego pomieszczenia, które może służyć jako punkt obsługi klienta połączony z wygodną poczekalnią. Oczywiście boczny budynek posiada również pomieszczenia, które można przeznaczyć na tak zwane pomieszczenia socjalne dla pracowników. Do wybudowania myjni pod ten projekt potrzebna będzie działka o szerokości minimum 18,56 m.

Jak już zostało wspomniane, myjnia to budynek parterowy z dwoma wydzielonymi stanowiskami roboczymi. Każde z nich może pomieścić dwa samochody jednocześnie, co się rzadko zdarza. Wydzielona część obok składa się z pomieszczenia do obsługi klientów, wygodnej poczekalni, pokoju socjalnego, kuchni, niezbędnych sanitariatów oraz kotłowni z pompą ciepła. Projekt ten jest na tyle uniwersalny, że spokojnie można go również wykorzystać pod warsztat samochodowy czy stację kontroli pojazdów. Obiekt ten przystosowany jest do obsługi samochodów do 3,5 tony.

Technologie wykonana, proponowane przy tym projekcie, są podobnie jak jej wygląd niezwykle nowoczesne. Dach pokryty jest wodoszczelną membraną. Ogrzewanie odbywa się za pomocą pompy ciepła umieszczonej w kotłowni. Jeżeli chodzi o wentylację, to jest ona mechaniczna, nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła. Wyjątkiem jest toaleta. W kotłowni zastosowana jest wentylacja grawitacyjna.

Opisywany projekt zawiera: projekt architektoniczny budowlany, projekt konstrukcyjny budowlany , obliczenia statyczne i wymiarowanie dotyczące konstrukcji stalowej blendy, projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych, projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej (w tym m.in: p.poż. wyłączniki prądu, awaryjne oświetlenie ewakuacyjne), przedmiar robót budowlanych, zestawienie materiałów budowlanych, projektowaną charakterystykę energetyczną oraz zgodę na zmiany w projekcie.

ZOBACZ realizację tego projektu


 

Myjnia samochodowa - wyróżnij się!

Drugim rozwiązaniem, które chcemy przedstawić również jest projektem charakteryzującym się nowoczesnym wykończeniem i zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jest on doskonałą propozycją dla inwestorów, którzy szukają atrakcyjnej cenowo realizacji projektu. Materiały, które są planowane przy budowie. wszelkie materiały konstrukcyjne są doskonale sprawdzone co pozwala na szybką i sprawna realizację. Projekt, podobnie jak ten przedstawiony powyżej posiada cztery podwójne stanowiska dla samochodów (jednak nie cięższych niż 3,5 tony). Posiada również reprezentatywne pomieszczenie do obsługi klientów wraz z poczekalnią, oraz zaplecze socjalne i sanitarne. Spora elewacja frontowa pozwoli na umieszczenie dobrze widocznego i przykuwającego oko logo firmy. To co wyróżnia ten projekt i na pewno pozwoli na wyróżnienie się na tle konkurencji i na rynku myjni samochodowych to to, że posiada on kilka możliwości kolorystycznych jeżeli chodzi o elewację. Co ciekawe są to kolory bardzo zróżnicowane: od stonowanych szarości, grafitów i czerni po jaskrawe neonowe wręcz kolory. Przyznacie, że seledynowa myjnią zwraca na siebie uwagę? Dodatkowo w jednej z propozycji, klasyczne kolory i odcienie szarości czy bieli połączone zostały z przyjemnym dla oka brązem drzwi wjazdowych. Bardziej krzykliwa wersja posiada drzwi w kolorze seledynowym lub elewację w kolorze pomarańczowym. Istnieje również możliwość zastosowania na elewacji frontowej koloru bordowego, co na pewno doda nowoczesnemu budynkowi szyku i elegancji.

ZOBACZ realizację tego projektu


 

Oczywiście istnieje możliwość dopasowania projektu do indywidualnych potrzeb inwestorów czy klientów prywatnych. Bez problemu wykonywane są usługi przeprojektowywania, po to aby każdy kto korzysta z usług biura wychodził z niego w pełni usatysfakcjonowany. Warto wiedzieć, że firma KB projekt posiada aż dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, co czyni ją biurem projektowym z tradycjami i niezwykle cennym doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się ofertą!

 

www.kbprojekt.pl

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe