eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły02 01 2019

Nowa inwestycja w centrum Krakowa

Kraków to zdecydowanie jedno z bardziej atrakcyjnych miast w Polsce. Są tam miejsca pracy, rozwijające się firmy, a także miejsca atrakcyjne wizualnie i turystycznie. Kraków to jedno z miast, w którym cały czas przybywa mieszkańców skuszonych jego niewątpliwymi walorami.

Dąbie Plaza - nowa inwestycja firmy Budrem


Firma Budrem w tym roku prężnie zabrała się do budowy nowego kompleksu mieszkalno-usługowego, tym razem zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Dąbskiej. Znajdą się w niem mieszkania o zróżnicowanej wielkości, od 29 do 86 metrów kwadratowych. Każdy więc będzie mógł znaleźć mieszkanie odpowiednie dla siebie. W razie potrzeby istnieje również możliwość połączenia mieszkań. Wszystkie lokale dzięki dużym oknom będą doskonale oświetlone światłem naturalnym. Ponadto do każdego lokalu należy balkon lub taras. Największy ma aż 40 metrów kwadratowych powierzchni, co sprawia, że jest niczym ogródek.

 

nowe mieszkanie

 

Udogodnienia stworzone z myślą o mieszkańcach


W budynku mieszkalnym znajdować się będzie nowoczesny parking podziemny składający się z dwóch kondygnacji. Do każdego lokalu można dokupić co najmniej jedno miejsce parkingowe. Dlatego nie trzeba parkować pod gołym niebem przed budynkiem. Jednak parking to nie wszystko. W budynku znajdą się też lokale handlowe i usługowe. Wizyta w sklepie czy u fryzjera nie zabierze więc zbyt dużo czasu.

Wykończenie mieszkania


Dąbie Plaza to nieruchomości w stanie deweloperskim. Tym samym każdy właściciel będzie mógł mieszkanie wykończyć według własnych potrzeb. Co istotne, wcześniej może poprosić o zmianę układu ścian działowych. W ten sposób spore zmiany dokonane mogą zostać jeszcze przed oddaniem mieszkania do odbioru.

Doskonała lokalizacja przede wszystkim


Na pewno podstawową zaletą inwestycji Dąbie Plaza jest wyjątkowa lokalizacja. Położona ona jest między dwoma głównymi ulicami miasta - ulicą Mogilską oraz Aleją Pokoju. To więc świetnie miejsce do zamieszkania dla osób, które są aktywnie zawodowo. Dzięki temu można sprawnie poruszać się po mieście. Jednocześnie w okolicy nie brak terenów zielonych. W pobliżu znajduje się duży Park Lotników Polskich. Nieopodal kompleksu znajduje się także Tauron Arena, centrum wystawiennicze EXPO oraz liczne centra handlowe m.in. 1 i Plaza.

Infrastruktura na wysokim poziomie na całym osiedlu


Dąbie Plaza firmy Budrem to inwestycja na pewno bardzo przyjazna młodym osobom oraz rodzinom z dziećmi. W budynkach powstaną nowoczesne windy oraz szerokie klatki schodowe. Poruszanie się tym samym po budynku nawet z wózkiem nie będzie większym problemem. Co więcej, w budynku znajdzie się osobne miejsce na rowery oraz wózki.

Bezpieczeństwo to podstawa


Deweloper nie zapomina również o bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców Dąbie Plaza. Dlatego też budynek wyposażony będzie w specjalny system do wykrywania pożaru na terenie dowolnego miejsca w całym obiekcie. W garażu znajdą się z kolei detektory spalin oraz całodobowy monitoring. Drzwi do każdego mieszkania są drzwiami antywłamaniowymi doskonałej klasy C.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe