eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły30 01 2018

Mieszkanie Wrocław – gdzie najlepiej zakupić nieruchomość?

Decydując się na zakup mieszkania w dużym mieście, jedną z najważniejszych kwestii, jakie bierzemy pod uwagę, jest jego lokalizacja. W przypadku tak rozległych miast jak Wrocław, miejsce zamieszkania będzie decydowało o czasie spędzonym na dojazdach do pracy, ale również często o komforcie życia. Wybór odpowiedniej nieruchomości nie jest więc prostym zadaniem.

Mieszkania Wrocław – dla kogo centrum?

Dla młodych ludzi szukających pierwszego mieszkania, centrum miasta wydaje się najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Wrocławskie Śródmieście ma wszystko, czego im potrzeba – mnóstwo restauracji i punktów usługowych na wyciągnięcie ręki, poza tym dzielnica jest świetnie skomunikowana, więc dojazd z niej w inne części miasta zajmie niewiele czasu. Mieszkanie w Śródmieściu to również bliskość terenów zielonych. Znajdziemy tu przepiękny Park Stanisława Tołpy, Ogród Botaniczny i Park Juliusza Słowackiego. Wrocław w centrum jest idealny dla studentów nie tylko dzięki szerokiej ofercie rozrywkowej, ale i bliskości uczelni.

 

Mieszkanie Wrocław

 

Krzyki dla młodych rodzin

Niezmiennie od lat to wysunięte na południe Wrocławia Krzyki cieszą się największą popularnością wśród osób szukających swojej nieruchomości. Sprzedaż mieszkań jest na wysokim poziomie m.in. dzięki dużej liczbie terenów zielonych i bardzo dobrej komunikacji z resztą miasta. Poza tym, na Krzykach znajdziemy wiele nowoczesnych inwestycji deweloperskich, np. Słoneczny Zakątek wybudowany przez Mój Dom S.A. Pozostałe projekty znajdziemy na stronie dewelopera: http://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne/. To mieszkania ulokowane z dala od zgiełku miasta, jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum, jak i do autostrady A4.

Biskupin dla miłośników spokoju

Jeżeli nie przekonują nas Krzyki i wciąż szukamy spokojniejszej dzielnicy, powinniśmy wybrać mieszkanie na Biskupinie. Dominują tam domki, ale znajdziemy również apartamenty i nowoczesne mieszkania. Wrocław w tej części miasta oferuje spokój i bliskość zielonych terenów, które znajdziemy nie tylko w Parku Szczytnickim, ale też w dużej części na ulicach, w postaci wiekowych drzew. Biskupin świetnie sprawdzi się w przypadku wielbicieli spacerów i czynnej rekreacji. W okolicy znajdziemy Halę Stulecia z pergolą, a także ogród zoologiczny.

 

Mieszkania we wrocławiu

 

Mieszkanie we Wrocławiu na wynajem

Wiele osób już podczas zakupu nieruchomości bierze pod uwagę późniejszą sprzedaż mieszkania. Wrocław nie różni się w tym względzie od innych miast i jedną z najbardziej opłacalnych lokalizacji tego typu mieszkań jest centrum. Posiadając mieszkanie w środkowej części Wrocławia, najszybciej znajdziemy najemców. Jest to szczególnie popularny rejon wśród studentów ze względu na obecność uczelni wyższych.

Możemy zainwestować również w mieszkanie we Wrocławiu w okolicy rozległej ulicy Legnickiej. Jest to miejsce, z którego jednocześnie w krótkim czasie dostaniemy się na rynek, jak i do licznych punktów usługowych. Możemy więc mieć pewność, że wielu najemców będzie zainteresowanych zamieszkaniem w tym rejonie. Jednocześnie, sprzedaż nieruchomości w dzielnicy Fabryczna powinna być prosta – poza popularnym CH Magnolia niedaleko znajdziemy Wrocławski Park Przemysłowy oraz Wrocławski Park Technologiczny – miejsce pracy wielu wrocławian.

Decyzja dotycząca lokalizacji swojego pierwszego apartamentu, szczególnie w przypadku większych miast, takich jak Wrocław, nie jest prosta. Dlatego poza analizą dzielnic, warto zwiedzić okolicę, w której planujemy zakupić mieszkanie. Wrocław oferuje wiele rozwiązań: zarówno spokojne miejsca, z dala od zgiełku, jak i tętniące życiem centralne dzielnice. Na pewno znajdziemy taki rejon, który w blisko 100% spełni nasze oczekiwania.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2020 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe