https://www.high-endrolex.com/43 Wrocławski Blebox - intelignetne urządzenia w polskim domu

 
https://www.high-endrolex.com/43
eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły25 01 2018

Wrocławski Blebox - intelignetne urządzenia w polskim domu

W dobie innowacji i rozwiązań, które ułatwiają codziennie funkcjonowanie człowieka bardzo mocno wyróżnia się wrocławski producent modułów Blebox. Dzięki pracy i zaangażowaniu pracowników tej firmy, wyprodukowali inteligentne, miniaturowe kostki, pozwalające na sterowanie urządzeniami elektronicznymi z poziomu aplikacji wBox. Jest to aplikacja zarządzająca całym systemem Blebox. Pozwala na sterowanie roletami (moduł Shutter Box), otwieranie bram wjazdowych (moduł Gate Box), czy też sterowanie taśmami led RGB (wLightBox). Dzięki modułom producenta Blebox, możemy również ściemniać i rozjaśniać żarówki zasilane napięciem 230V (Dimmer Box). Zainteresowani?

 

bleblox

Co to jest Blebox?

Blebox to producent bardzo wysokiej jakości modułów, które są związane z automatyką domową i nie tylko. Firma powstała w 2013 roku. Założyciel jest autorem m.in. polskiego Wynalazku Roku. Autor Blebox’a wprowadził na rynek ponad 30 różnych innowacji technologicznych. W bardzo krótkim czasie firma Blebox przekształciła się w międzynarodowe przedsiębiorstwo produkujące innowacyjne produkty do wielu krajów Świata. Swoje rozwiązania dostarczają także do Chin. Wszystkie propozycje tego producenta można nabyć w sklepie internetowym www.wroled.pl. Pracują tam osoby, które cyklicznie odbywają szkolenia związanie z modułami Blebox.

Przegląd funkcji Bleboxa w mieszkaniu „Kowalskiego”

Dzięki modułom Blebox, bardzo łatwo możemy przekształcić nasz dom w „inteligentny dom z Blebox’em”. Służą do tego inteligentne kostki. Każda kostka posiada szczegółową instrukcję obsługi.

  1. Shutter Box Blebox – pozwala na sterowanie silnikami rolet z poziomu aplikacji wBox. Od dziś możemy sterować roletą z każdego miejsca na ziemi.
  2. Gate Box Blebox – moduł służący do sterowania różnego rodzaju bramami wjazdowymi z poziomu apkikacji smartfona.
  3. Switch Box Blebox – miniaturowy przekaźnik sterujący urządzeniami elektronicznymi zasilanymi napięciem 230V. Sterowanie odbywa się z poziomu aplikacji i smartfona.
  4. wLightBox – moduł, który pozwala na sterowanie taśmami LED RGB. Wymagana jest aplikacja wBox.
  5. wLightBoxS – kostka, dzięki której sterujemy taśmami koloru białego – rozjaśnienie, ściemnienie.
  6. Dimmer Box Blebox – moduł służący do sterowania (rozjaśnienie, ściemnienie) żarówek 230V.

W ofercie znajduje się wiele więcej produktów. W razie zainteresowania innymi rozwiązaniami producenta Blebox, polecamy kontakt z z pracownikami sklepu internetowego WroLED z siedzibą we Wrocławiu. Oferta urządzeń Blebox - https://www.wroled.pl/blebox

Wideo poradniki na YouTube

Pracownicy sklepu internetowego wroLED z siedzibą we Wrocławiu nagrywają wideo tutoriale na YouTube prezentujące funkcjonalność inteligentnego domu w praktyce. Poradniki są w dużej mierze poświęcone modułom marki Blebox. Z pewnością wideo nagrywane przez pracowników wroLED Wrocław, bardzo ułatwi montaże omawianych produktów. Zapraszamy do oglądania. Poniżej przykładowe filmy nagrywane przez dystrybutora marki Blebox.

Zobacz wideo poradnik

Instalacja aplikacji wBox Blebox i sterowanie switchBox.

https://www.youtube.com/watch?v=Y4mrwhGsKr8

Zobacz wideo poradnik

Pilot uRemote Blebox ! Wygląd, opis, pierwsze uruchomienie! wroLED.pl

https://www.youtube.com/watch?v=9OGQtTfrQcQ

Zobacz wideo poradnik

Jak podłączyć : Blebox i aplikacja wBox oraz moduł GateBox sterownik bram

https://www.youtube.com/watch?v=nqLC4QjPprA

Cena systemu inteligentnego domu

W porównaniu do produktów marek konkurencyjnych, ceny katalogowe produkta Blebox są bardzo atrakcyjne. Za sterowanie rolety – Shutter Box – zapłacimy jedyne 189zł. Otwierać bramą za pomocą kostki Gate Box Blebox, możemy za jedynie za 269zł (jest to najdroższy z modułów tej marki). Sterowanie taśmą LED ze smartfona to koszt 129zł (wLightBoxS) lub 185 zł (wLightBox) – sterowanie taśmą RGB. Ściemniacz do żarówek 230V kosztuje 169zł. Każdy z modułów jest objęty 5-letnią gwarancją producenta. Awaryjność tych produktów jest na niezmiernie niskim poziomie.

Jak widać po przedstawionych cenach, całkiem niskim kosztem możemy swój dom uzbroić w inteligentne sterowanie, które mocno ułatwi nam codziennie funkcjonowanie i pracę.

W przypadku zainteresowania cenami pozostałych rozwiązań tej marki, zapraszamy do kontaktu.

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2024 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe