eNieruchomosci.pl: strona główna - zarządzaj artykułami

Nieruchomości Mościcki

Dział: Artykuły18 09 2017

Nowa inwestycja pod Warszawą. Walendów Park zaskakuje

Podstołeczny rynek nieruchomości rozwija się pełną parą. Deweloperzy mają pełne ręce roboty, ponieważ na mieszkania pod Warszawą jest coraz więcej chętnych. Najchętniej wybieraną lokalizacją ostatnich czasów jest Nadarzyn oraz jego okolice, a więc miejscowości leżące na zachód od metropolii. Nic więc dziwnego, że wychodząc naprzeciw zainteresowaniu i potrzebom przyszłych mieszkańców, jeden z deweloperów rozpoczął budowę nowego osiedla mieszkaniowego w Walendowie.

 

inwestycja w Walendowie

 

Walendów Park to nowoczesna inwestycja zadedykowana wszystkim tym, którzy chętni są zamieszkać w pobliżu Warszawy. Jak zapowiada inwestor – osiedle to jest idealnym wyborem dla rodzin, które cenią sobie spokój i bliskość natury. Mieszkania bowiem będą posiadały balkony oraz tarasy (w przypadku mieszkań umiejscowionych na parterze), a w okolicy budynków znajduje się niewielki akwen wodny. Osiedle ma być przyjazne szczególnie dzieciom, dla których powstanie specjalny nowoczesny plac zabaw.

Deweloper przemyślał strategicznie rozplanowanie inwestycji w terenie. Walendów dzielą od Centrum Warszawy jedynie 23 kilometry, które według prognoz pokonać można samochodem w około 25 minut. To optymistyczna wiadomość dla wszystkich zmotoryzowanych i zainteresowanych mieszkaniem w tej okolicy. Podróż do pracy może być szybka i przyjemna, a podwiezienie dzieci do szkoły nie musi stanowić problemu.

 

Walendów Park

 

Tworząc mieszkania w Walendowie, inwestor zadbał o to, by były one nowoczesne i estetyczne. Również budynki cechują się dobrym stylem i wykończeniem najwyższej klasy. Świetny wygląd idzie w tym wypadku w parze z jakością. Podczas takich inwestycji nie ma miejsca na fuszerkę. Ale o tym przekonają się faktyczni mieszkańcy nowego osiedla w gminie nadarzyn.

Deweloper przewidział potrzeby tych, dla których życie w stolicy jest męczące, ale którym stolica jest potrzebna. Walendów Park to opcja dla każdego, kto ceni sobie spokój, ciszę, ale i bliskość metropolii, z której dobrodziejstw na co dzień może korzystać.

 

RSS jest to standard przesyłania nagłówków informacji.
Nagłówki te mogą być odczytwane przez specjalne programy - czytniki RSS. Ich listę oraz katalog zasobów RSS można znaleźć na tej stronie: http://rss.mrok.org.

Dzięki temu najnowsze informacje trafiają do Ciebie od razu, bez potrzeby przeglądania poszczególnych stron www.

Więcej o RSS możesz się dowiedzieć tu:
Nasze kanały RSS | więcej o RSS >>

wszystkie działy

Artykuły
Kredyty
Dla pośrednika
Wzory umów
Prawo
Nowości
Budowa domu
Rynek pierwotny - zdjęcia z budowy


    << Powrót

| o nas | współpraca | reklama | kontakt | polityka prywatności | mapa serwisu | poleć nas | dodaj do ulubionych | zgłoś błąd | pomoc |

© Copyrights 2003-2022 Germino


nieruchomości - mieszkania - domy - działki - agencje nieruchomości - kredyty mieszkaniowe